Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki ha 14leszek novemberben...

Ciki ha 14leszek novemberben és csak 7. -es leszek? Gáz ha öregeb vagyok az osztálytársaimnál? (Nem buktam megmég)

Figyelt kérdés

#gáz #ciki #november #öregsèg
2013. jún. 8. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is idősebb voltam anno az osztálytársaimnál,és én sem buktam meg! alapjáraton októberi vagyok,így év vesztes,na meg pösze voltam és a szüleim +1 évre visszafogtak az oviban!

Valamelyik osztálytársamnál 1 ; 1,5 évvel másnál 2 évvel voltam idősebb!Volt belőle előnyöm hátrányom egyaránt!

2013. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Most ,hogy év vesztes vagy ,arról nem te tehetsz..
2013. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz:) Decemberben töltöttem be a 14-et, és én is 7.-es vagyok. Ez tudod mit jelent? Hogy mi már 11.-ben 18 évesek leszünk, ergo jogsi fejében akár kocsival mehetünk suliba, megìrhatjuk magunknak a 3 engedett szülői igazolást, mellékesen kiadják a boltokban nekünk az akoholt és a cigarettát, bár 14 éves fejjel én nem tervezem egyiknek sem a rendszeres fogyasztásàt a jövőben sem, remélem te sem:)

Plusz te nyugodtan elmondhatod magadról, hogy érettebb vagy az osztàlyodnál, mert így is van, ilyen korban az az 1 év nagyon érződik.

2013. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2013. jún. 9. 17:02
 5/5 Justicar ***** válasza:
Én anno 14 évesen voltam elsős. :D A gimnáziumban én voltam a legfiatalabb. :D Csak pár perc hiányzott, hogy év vesztes legyek. :)
2013. jún. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!