Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a földrajztanáromnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem emelt szinten föciből.Mivel más nem volt a suliból aki emelt szintre ment volna, így a tanár, a lyukasóráit áldozta be, hogy segíteni tudjon felkészülni.Ezt akarom megköszönni neki valamivel.Gondoltam, veszek neki valami bonbont, vagy ilyesmit.Vagy inkább virágot illik ilyenkor?Ti mit javasoltok?

2013. jún. 11. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nő vagy pasi?

A földrajz tanárok általában élnek halnak az ásványokért, legalábbis eddig nekem minden földrajzos ismerősöm elsősorban a kövek miatt lett földrajz tanár. Ha úgy gondolod, hogy ő is hajlik a geológia felé, akkor esetleg beszerezhetnél neki valami ritka, szép ásványból készült díszt, ékszert. Mondjuk persze kérdés az is, hogy mennyit szeretnél rááldozni, de ez maradandóbb és egyedibb lenne, mint egy bonbon vagy egy virág.

2013. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nő egyébként, látom elfelejtettem odaírni.De bonbon, vagy a virág közül melyik lenne jobb?
2013. jún. 11. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
semelyik a bonbont megeszi a virág elhervad,tényleg vehetnél neki valami földrajzos cuccot :)
2013. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anno én csokit is (CherryQueen) adtam a földrajz tanárnőmnek, mert nem találtam normális virágcsokrot a tescoban, és máshova nem tudtam elmenni, így is majdnem lekéstem a kezdést... én voltam az egyetlen, aki ezt a tantárgyat választotta az osztályból.

Utólag belegondolva, inkább valami földrajzosat kellett volna adnom neki, pl. egy könyv valamilyen földrajzi témában és abba beleírni, hogy XY-tól az érettségi alkalmából + dátum... 2-5.000 Forintért már kapsz szép és érdekes könyvet, maradandó emlék is lesz neki.

Vagy ha csinosan öltözködik, tudod mi a kedvenc színe, esetleg a horoszkópja, egy szerencsekövet is vásárolhatsz neki, vagy abból az ásványból készült nyakláncot, medált. Ezek is nagyon trendi ajándékok manapság. Szép csomagolásban, egy kis kártyával szintén emlékezetes apróság.


Amúgy viszint ez a munkája, ő ezért kapja a fizetését, de szerintem is vegyél neki valamit, mert megérdemli, pláne ha sokat segített neked a felkészülésben -úgy érzed.

2013. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy doboz (nem tábla) csokit vettem neki - Milkát, 800Ft-ért.Tudom nem az ár számít, csak azért írom, hogy ne ilyen 200Ft-osra nonamere gondoljatok. :) Oda is adtam neki ma, nagyon örült neki.Szerintem a szándék a fontos, az, hogy eszembe jutott megköszönni neki, mivel - mint mondtam - a lyukasóráit fordította a felkészülésre, amit mégiscsak a szabadidejéből vettem el.Mondjuk így utólag tényleg egy könyv jobb ötlet lett volna, de későn intéztem a dolgot, már nem volt időm beszerezni semmit.

A válaszokat köszi mindenkinek. :)

2013. jún. 12. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!