Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha nem hívtak...

Mit csináljak ha nem hívtak meg az osztálytalálkozóra, nem vagyok elég elit?

Figyelt kérdés

Nem mutatok jól az érettségimmel a sok egyetemet végzett gyerek között, nem vagyok való a csoportképre, vagy egyszerűen nem érek fel hozzájuk?

Lehet utálnak? Lehet én vagyok a beszédtéma, miközbe én elfordulok. Én vagyok a lenézendő ember, úgy fest.


Az egyik szervezőre ráírtam facebookon, arra azt írta, hogy ez zártkörű rendezvény lesz. Közbe szinte az egész osztályt elhívták, csak engem nem. Mintha csak nem léteznék vagy meghaltam volna.


2013. jún. 12. 18:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha regényt írsz, akkor te se fogalmazz rosszul. Meg nem értem, fegyverrel kényszerítettek, hogy állj meg az érettséginél? Szerintem senkit nem érdekel, hogy hová lettek az osztálytársai olyan szinten, hogy specifikusan egyvalakit nézzenek ki maguk közül. Nem lehet, hogy azok találkoznak, akik annak idején jóban voltak?
2013. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Gyökerek találkozójára ne menj el az ilyen emberek forduljanak fel hererákban!
2013. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!