Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Egyik volt...

Mit csináljak? Egyik volt legjobb haverommal kapcsolatos. Lent a lényeg.

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy volt egy jó haverom, de megutáltam, mert olyat csinált, ami megbocsáthatatlan. Most nagyon utálom. Folyton ki akar velem békülni, de én nem akarok, mert nagyon megbántott, meg olyat csinált, hogy.. . . . Kezdem nagyon megutálni, jövőre elmegy Angliába tanulni, de szeretném addig zaklatni, levél küldözgetés stb, hogy végre észhez térjen ( nem kérek olyan kommenteket, hogy milyen önző vagy stb., mert ez a zaklatás az ő dolgához képest semmi, rengeteg rosszat érdemelne. ) Ráadásul rámozdul a csajra, aki tetszik nekem ( erre se mondjátok, hogy önző vagyok, hadd legyenek együtt, mert előző csaját megcsalta, néha verte is stb. ), úgyhogy kérlek álljatok ki mellettem , és segítsetek, hogy hogyan tegyem tönkre az életét ( egy ideig, ) MERT igenis megérdemli, akármennyire nem hiszitek el.
2013. jún. 13. 12:52
 1/7 anonim válasza:
Megvárom mit ír Ő rólad, aztán majd döntök ki mellé állok.
2013. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján neki sokkal több oka lenne a te életedet tönkretenni, aki ilyet akar a másiknak, az igencsak szemét ember.


Teljesen mindegy, hogy miért haragszol rá, ez nem módszer. Másrészt meg ha ö ki akar veled békülni, akkor annyira nem lehet rossz ember.

Ha nem akarsz vele kibékülni, arra jogod van, de zaklatni nem. Ha elkezded levélben vagy telefonon zaklatni, akkor nyugodtan feljelenthet és téged büntetnek meg, méghozzá igencsak jogosan.


Szerintem nagyon bunkó vagy, ilyen tisztességes ember nem csinál. Az meg, hogy ránéz olyan csajra, aki neked "tetszik" - erre mindenkinek joga van, mert ezek szerint a lányhoz egyelöre semmi közöd, nem a barátnöd. Ahhoz meg végképp nincs közöd, hogy mi volt az elözö kapcsolatában - ez a srácra meg a lányra tartozó magánügy.

2013. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
őőő..oké.
2013. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
na de mégis miket csinált ?
2013. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked aztán bejött az élet, sikeresnek és kiegyensúlyozottnak tűnsz, irigyellek.
2013. jún. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
xd szánalmas vagy gyerek :D legalább írnád le mit csinált. "tönkretenni az életét" te nagyon naív vagy ,vagy csak szimplán hülye. "rámozduét a csajra aki nekem is tetszik" nah akkor már folyt a könnyem remélem fake vagy tesó ,mert ha nem szívás lesz az életed :D
2013. jún. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
B_@szkikém, neked elmentek otthonról! Ilyen hitvány, szánalmas alakot még életemben nem láttam, pedig nem vagyok mai gyerek.
2013. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!