Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lesz a gólyatáborban?

Mi lesz a gólyatáborban?

Figyelt kérdés

Nos, az van, hogy tulajdonképpen könnyen barátkozom. Voltam már táborban, ahol mindenki ismeretlen volt, és sok barátot szereztem,de most rohadtul félek. :S Egy "betegség"-féle miatt túl sovány vagyok (azért egy anorexiásnál valamivel "ducibb"). Rohadtul félek, hogy próbálnék barátkozni, de ki fognak cikizni.

A másik probléma meg az, hogy Agárdra megyünk (víz mellé), de nem tudok valami jól úszni. Uszodában még megy a gyorsúszás meg a hátúszás, de a mellúszás egyáltalán nem. Tóban meg sehogy sem tudok valamiért, én sem tudom, miért. Annyira félek, hogy (ez totál nem vall rám) elkezdtem sírni. :( Alapvetően könnyen kezelem (már) a helyzeteket, és nyílt vagyok, de van egy olyan rossz előérzetem, hogy ez most más lesz, és nevetség tárgya leszek barátok nélkül. És igazából az egész gimitől tartok. Mi lesz ott velem? :( Most éltemben először estem kétségbe az ismerkedés miatt.



2013. jún. 19. 22:22
 1/7 anonim válasza:
hááát a gólyatábor.Ahány gólyatábor annyi féle,de cél mindig az hogy szivassák a gólyákat,szóval ha nevetség tárgya leszek akkor azt nem csak te fogod tapasztalni hidd el.Lényeg hogy húzd meg magad és ne tűnj ki a tömegből.Hidd el,ez a legjobb.Én annak idején pofázással próbáltam kitűnni a többiek közül,az eredménye az lett hogy 20x annyi gugolást és vízhordást csináltam mint más.Szóval csak lazán;)
2013. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetemi vagy gimis?
2013. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gimis. Bocs, ezt elfelejtettem írni.
2013. jún. 19. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj egyáltalán nem kell félned!

Elsősorban meg kell értened,hogy ez már Gimnázium lesz, itt nem fog senki cikizni,mert annál már mindenki azért érettebb.

A másik az,hogy mindenki izgul,hogy mi lesz, hogy tud-e majd barátkozni.

A legfontosabb szerintem az,hogy próbálj meg mindenkivel ismerkedni,kedves lenni (bár sok ismerkedős játék lesz,amivel megismeritek majd valamennyire egymást)

Ne aggódj, anno énis nagyon ráparáztam, én nehezen ismerkedős vagyok és mégis találtam magamnak barátot,úgyhogy nem kell aggódnod, csak próbáld meg élvezni, életed egyik legjobb bulija lesz!:)

2013. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azagárdi dologtól ne félj, ott a Velencei

tó 100-120 méterig csak derékig ér, tavaly ott voltunk és a 6 éves húgomat sem lepte el a víz, ettől nem kell tartanod.

2013. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A mi gólyatáborunk nem a gólyák szivatásáról szól(t), de nagyjából egyetértek azzal, hogy ahány suli, annyi tábor. Nem hinném, hogy olyan szörnyű lesz, először én is azt hittem, de aztán tök jó volt. :)

Mellesleg én sem azokkal lettem később nagyon jóban, akikkel a gólyatáborban voltam együtt (oké, van egy-két kivétel, de túlnyomólag nem), hanem azokkal, akik közé a suliban ültem.

Pedig elég nyomi vagyok.

Szóval ha nekem sikerült barátokat szerezni, neked is fog, meg különben is, a gimi rohadt nagy, minden osztály tömve van, és mindenki legalább annyira pánikol, mint te, merthogy ez természetes dolog a gimi előtt. De nem vetít előre semmi rosszat.

Nagyon jó lesz. De tényleg.

Sok sikert! :)

2013. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok. :)
2013. jún. 21. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!