Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak a tanáraimnak év végén?

Mit adjak a tanáraimnak év végén?

Figyelt kérdés
Minden évben adok valamit az összes tanáromnak,de most kifogytam az ötletekből.Légyszi írjatok párat.(bonbon,virág kihúzva)

2013. jún. 20. 07:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én most vittem ajándékot két nagyon kedves tanáromnak, pedig már semmi érdekem nincsen benne, mivel már leérettségiztem. De ők ketten nagyon sok mindent tettek értem, segítettek, bátorítottak és biztos, hogy nélkülük nem sikerült volna ilyen szépen az érettségim. De ez NEM nyalizás.
2013. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es válaszoló!


Attól még, hogy valaki visz ajándékot a tanárának, az már nyalizás? Képzeld, én is vittem ajándékot az egyik tanáromnak, akihez idén kerültem. Rohadtul nem ismert és bukásból 4-esre feltornáztam magam nála (matek). Nélküle nem sikerült volna, nagyon sokat bátorított és sok lelki erőt kaptam tőle, nem mellesleg az iskola egyik legcukibb (ez a legjobb szó rá) tanára. Én nagyon hálás voltam/vagyok neki, ezért is adtam neki egy kis apróságot.


Kérdező: igyekezz megtudni, hogy van-e olyan téma, amit a tanáraid különösen szeretnek. Pl: kedvenc állat. Én is a tanárnőmnek ilyen típusú ajándékot vettem.

2013. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 valaki : ***** válasza:

Én sem vettem idén,majd 12.-ben akkor is csak annak,aki kedves volt velem.

De ha van humoruk,akkor nálunk voltak oklevelek tanárra jellemző humoros felirattal :D

2013. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!