Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki a kedvenc tanárod és miért?

Ki a kedvenc tanárod és miért?

Figyelt kérdés
Milyen tantárgyat tanít a kedvenc tanárod, és mért ő a kedvenced? És ki az akit legkevésbé bírsz? mennyiben határozzák meg ezek a tényezők szerinted azt, hogy mennyire érdekel egy tantárgy vagy mennyire szereted azt?

2013. jún. 27. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Töritanárom mert hasonlít apura és a másik a fizika tanárnőm mert vett nekem kólát.

a rajztanáromat nem csípem mert szőke belülről és az infótanáromat mert gonosz

nem szerettem meg egyik tantárgyat sem jobban csak az infót utáltam meg mert sosem játszottunk a gépen :@@

2013. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
a magyar tanárnő a kedvenc tanárom mert ő mindig nagyon kedves hozzánk és törődik velünk :) az angol tanárt nem szeretem mert kicsit idegbetek káromkodik össz vissza a gyerekekkel..:/
2013. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a töri tanárom volt, mert lehetett vele politizálni. A másik a fizika tanárnőm, mert lebeszélt bennünket a fizika érettségiről.
2013. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Az osztályfőnököm aki töri és földrajz tanár.Mert jó fej és azt bírom benne hogy egyszerűen nem lehet még megmosolyogtatni sem,csak lazán leoltja akik olyan "jókedvükben" vannak és az osztály mindig nagyokat röhög rajta.Irónikus és király tanár.Az órákat is jól tartja,és a tantárgyba is visz néha egy kis viccet
2013. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magyar tanáraim voltak a kedvenceim, kivéve egy gonosz vén banyát, de azt ki is rúgták hamar.
2013. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első biosz tanárom volt a legrosszabb, mert utálta a gyerekeket, és annyi rossz tulajdonsága volt még, hogy ki se férne ide. :)

Az utána következő biosz tanárom szuper volt, emberileg is és mint tanár is, úgy adta elő az anyagot, hogy érdekes volt, és hamar megragadt az ember fejében.

A harmadik kérdésedre a válasz pedig adódik az első kettőből: annyira számít a tanár személye, hogy nálam az utált tantárgyból a kedvenc tantárgyammá vált! :))

2013. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nekem az osztályfőnököm (informatika, matek) és a fizika/kémia tanárnőm. Az ofőmet azért, mert általában egy véleményen vagyunk és jó köztünk a kapcsolat, a beszélőviszony iskolán belül. A fizika/kémia tanáromat az egyénisége miatt. A német tanáromat egyáltalán nem bírom (2.félévit). Szerintem valamilyen részen meghatározzák, pl. aki volt nekem 1.félévbe némettanárom 4-es is voltam nála félévkor, aki a 2.félévben volt tanárom nála már csak 3-as voltam évvégén, és rosszabbak voltak a jegyeim is.
2013. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a némettanár, talán azért mert az az egyik kedvenc tantárgyam. Azért szeretem, mert nagyon segítőkész, tudja hogy nyelvvizsgára készülök és adott hozzá könyveket, hogy ne kelljen megvenni. Meg amúgy is nagyon barátságos velem és mindenkivel az osztályban.
2013. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem a történelemtanáromat, egy hihetetlenül kedves nő, bármivel fordulhatok hozzá, számomra egy igazi példakép. Szeretnék majd én is olyan tanár lenni, mint ő. Akkora türelmet, mint ami neki van, nem sok embernél láttam. Az orosztanáromat ki nem állhatom, egy kövér 50-es évei végén járó nő, aki büdös, ráadásul az órákat körülbelül a 100dB erősségű hangján végigüvölti, és folyton leszól mindenkit..

17/L

2013. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályfőnököm mert megértő,aranyos,szeretetreméltó :) és ha csinálok 1-2 szar dolgot akkorse akad ki :D mert tudja,hogy alapjáraton jóvagyok :D
2013. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!