Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek a tanárom kedvel....

Szerintetek a tanárom kedvel. Vagy esetleg valami több? Remélem nem.

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tanárnőm nagyon furcsán viselkedik velem...amúgy én tökre bírom meg tök jó fej szerintem..de már komolyan kezd kicsit megrémiszteni a dolog. Órán mindig rám néz, az udvaron is engem néz...ha én is rá nézek vigyorog. Múltkor kiselőadást kellett tartani és nagyon elszúrtam benne pár dolgot,meg izgultam is, szerintem az egész szét szórt volt..Erre, elkezdte mondani,hogy jajjj..ez milyen jó volt 5-ös stb...meg,hogy annyira jó ,hogy még *-t is kapok rá...Szünetekben csomószor odajön hozzám és elkezd velem beszélgetni. Olyan is volt ,hogy rám írt facebookon..Múltkor ott álltam a barátaimmal..kb 6-an. Erre odajön, és nem azt kérdezi ,hogy mi újság veletek? Nem, csak engem kérdez,hogy mi újság ,hogy vagyok stb..Mindig megdicsér...pl megdicsérte a telefontokomat,meg a képemet..meg ilyenek..Activytizunk órán és meg volt beszélve ,hogy mutogatásnál nem lehet használni tárgyat...Mikor én voltam kint,mondta,hogy simán eltudom mutatni a könyvvel..én meg kérdeztem,hogy de nem úgy volt ,hogy nem lehet használni tárgyat? De úgy volt,de az XY is használt, én használjak nyugodtan...Kivételezget velem meg ilyenek..A legidegesítőbb,hogy az osztályból már mindenki azzal jön ,hogy tuti bejövök neki..De szerintem nem. Legalábbis remélem,hogy nem...nem szeretném..:/ Nektek mi a véleményetek erről? Csupán kedvel vagy valami több?

2013. júl. 3. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a szüleid régi ismerőse? Hány éves a tanárnő?
2013. júl. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
még csak az se derül ki ,hogy fiu/lány e aki kérdez
2013. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

hát ha tanárNŐről van szó, akkor valószínűleg fiú a kérdező.


Nem biztos, hogy ennyit bele kell képzelni ebbe a dologba. Lehet csak szimpatikus vagy neki, vagy lát benned valami lehetőséget, khm, ami az előmeneteledet illeti.

2013. júl. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

" valószínűleg fiú a kérdező. "


-szerinted-

2013. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
41%
azért mert te egy elkorcsosult buzeráns vagy, még nem mindenki az:D
2013. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg szokott néha érinteni?


Lehet hülyeségnek tűnik,de nem.

2013. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

17:39 vagyok.


Szerintem ezek amúgy nem feltétlenül jelentenek semmit.


Hány éves vagy?És ő? (Nem elhanyagolható információk)

2013. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
13 évvel idősebb mint én..szóval bőven van korkülönbség. Nagyon imádom mint tanárt. De így ennyi és remélem,hogy ő se "érez" semmit... ._.'
2013. júl. 4. 11:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne idegesítsd fel magad ezen,fölösleges.


Nem hiszem hogy ez jelentene bármit.

Max.azt,hogy tényleg kedvel,jobban mint a többieket (de akkor se "úgy".)


;)

2013. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!