Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Esetleg valaki megtudná...

Dobány Norbert kérdése:

Esetleg valaki megtudná mondani hogy mennyire bonyolult az átszállás a New York-i reptéren? 2órám lesz, remélem sikerül.

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
jól bele választottál. a JFK az egyik legrosszabb reptér, átszálláshoz. 8 terminál van, attól függően melyikre érkezel és melyikről mész tovább, szűkös az a 2 óra. Már csak azért is mert ha USA-n kívülről jössz, akkor fel kell venned a csomagodat, és át kell menni az immigration ellenőrzésen, függetlenül attól hogy egyben vetted-e a jegyet vagy sem. (Ugyanis az immigration ellenőrzést az érkezési reptéren kell megejteni, ahol először amerikai földre lépsz.) 2 óra az ha mákod van akkor elég, de ahogyan ismerem a folyamatot, szinte kizártnak tartom.
2013. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se fog sikerülni. Nekem maga az immigrációs adatfelvétel volt ennyi.
2013. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 glaslo1 ***** válasza:

4 órával számolj, mert volt rá példa, hogy 3.20 ba telt

nekem!-tehát még a 3 sem tuti, a 2 meg kizárt!

2013. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sikerült de nem miattam.Fizették a szálodát.
2014. jan. 24. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!