Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez nagyon neveletl...

Szerintetek ez nagyon neveletlen és szánalmas dolog volt?

Figyelt kérdés

Nos hát,jöttem haza biciklivel,és sikeresen akkorát estem,mint az a bizonyos ÓLAJTÓ.Teljesen összetörtem magam,még az arcom alsó felét is lehorzsoltam,bal combomon se maradt sok bőr,de nem is ez a lénygeg.Baktatok haza ilyen állapotban,erre megáll mellettem ez egyik tanárom,hogy ne segítsen hazamenni vagy valami hasonló.Erre én(azt tudni kell,hogy ezt a tanárnőt nagyon nem szeretem,4.55-re 4-est adott,felelni sem hagyott,pedig a matek 11.-ben eléggé fontos tantárgy),azt mondtam,hogy az esés az én hibám,én rontottam,én viselem a következményeit,és még azt is hozzátettem,hogy a tanulás néha fizikai fájdalommal is jár.Nahát ő erre a kijelentésre,se szó,se beszéd otthagyott.Alapjáraton nem mondtam volna ilyet,de nagyon ideges voltam,a sírással küszködtem:'(

Szerintetek örökre elástam magam nála?Nagyon nagy hibát követtem el?Nagyon rosszul érzem magam miatta...


2013. júl. 9. 22:18
 1/8 anonim válasza:
100%
Érezheted is, akármennyi nem bírod a tanárt akkor sem szabad így beszélni vele, mert perpill még ő áll fölötted, nem pedig fordítva.
2013. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem volt neveletlen reakció, inkább a tanárnő viselkedett furán.

Kissé érzékeny lehet a lelkem.

2013. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha k*csög a tanárod azt úgy sem fogod tudni megfordítani a Te javadra, mondjad neki majd hogy ne haragudjon az indulatos viselkedésedért, csak eléggé rosszul voltál
2013. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kértél a segítségből és meg is indokoltad. Nincs itt semmi hiba. Ami engem illet, én magasról tennék rá, hogy mit szólt hozzá a tanárnő - inkább a sebeimmel foglalkoznék.

Nincs miért bocsánatot kérni.

2013. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,remélem,hogy azért év elejéig még felejt:)

Sajnos a térdemet össze kellett varrni,de most már jobban vagyok,szerencsére agyrázkódásom úgy tűnik,hogy nem lett^^

2013. júl. 9. 23:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad rosszul ez miatt.Szerintem nem mondtál oda nem illő dolgot.Lehetett volna ennél cifrább is:D Gyógyulj:)
2013. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tanárt pedig nem védeni akarom, de a 4.55 elvileg még nem 5-re kerekítik, nálunk annó legalábbi x.75 től kerekítettek csak felfelé, ezalatt mindig lefelé.
2013. júl. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem mondtál, nincs mit rágódnod rajta.
2013. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!