Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem a South Park...

Szerintetek nem a South Park a legjobb dolog a világon?

Figyelt kérdés
Én imádom:) Jó, ahogy ilyen botrányosan fejezi ki magát és az adott társadalmi helyzeteket így kritizálja.

2013. jún. 19. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a legjobb dolog a szex utáni sör és pizza.


De a south park is jó,egy időben én is rá voltam kattanva.

2013. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Millió sokkal jobb dolog van az életben és a világon, mint egy hülye rajzfilm:)
2013. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
család, egészség, szeretkezés, sport és még bőven sorolhatnám. :D Millió jobb dolog van egy rajzfilmnél. :D
2013. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NEM!Spongyabob!
2013. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Spongyát csak a fogyatékosok néznek.


Jó a South... de a Family Guy azért f@szább.

2013. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A South Park 1-10 évada jó volt de az utóbbi 5-6 éved egy gagyi fos, a mosómedvés részen totál kiakadtam totál ratyi lett, pedig páran arra izgulnak....

A Family Guy az ami jó, abból mondjuk a régebbi részek az 1-3 évad az ami nem sikerült valami jól, de a többi azok nagyon jók lettek.

2013. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a 15-16 évad az, ami nem lett az igazi. De azokban is vannak azért jó részek.
2013. júl. 31. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:
egy időben néztem, de amikor volt az a rész hogy a zene közben csak fingást lehet hallani, az nagyon szar volt, onnantól elment a kedvem, Futurama-Familyguy sokkal jobb
2013. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az az Öregszünk, nekem az tetszett, főleg a folytatása, ahol a Mátrixot figurázták ki:D Nekem csak az utolsó évad volt, amit nem néztem még meg a neten.
2013. aug. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!