Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tehetnék valamit a tanárommal,...

Tehetnék valamit a tanárommal, ha nyilvánosan megaláz többször is?

Figyelt kérdés
Egy félreértés miatt azt hitte puskázni akartam egyik szóbelin, mert egy szó fel volt írva a lapomra és nem radíroztam le...itt az egész osztály előtt megalázott, hogy ilyen szánalmas diákot még nem látott stb. aztán én bocsánatot kértem és mondtam az egész félreértés volt erre ő azt mondta ne hazudjak a szemébe, ennek már egy jó ideje és nem is zavarna annyira, ha nem találkoztam volna tegnap vele, mert épp sétáltam a szüleimmel a városban, vásárolgattunk ilyenek és jött velünk szembe, én először nem vettem észre, csak azután miután a szüleimmel köszöntek egymásnak (mert fogadóórákon már találkoztak) én felkaptam a fejem és mielőtt köszönhettem volna csak annyit mondott, hogy : 'Nem csak puskázik és hazudik, még tiszteletlen is' ezt anyámék próbálták elengedni a fülük mellet és mentünk tovább...én utána már nem köszöntem mert minek. Most ezzel mit csináljak? Mi van ha ugyanezt folytatni fogja jövő tanévben is? Iskolát váltani ez miatt nem fogok, de akkor is, tanár az ilyen?
2013. júl. 10. 15:36
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
95%
Ezek után mehet a feljelentés. Jogod van az emberi méltósághoz. Rágalmazás, becsületsértés. Jelentsd fel a francba. Tanú van elég.
2013. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Nem kell semmit csinálni, le kell szarni amit mond. Ha látja, hogy leszarod, akkor még jobban idegesíti magát aztán egy idő múlva vagy abbahagyja, vagy olyan szinten fogja csinálni a hülyeségeit, hogy már a környezete is hülyének fogja nézni, amitől még jobban kiakad, de ezt már nem fogja tudni feldolgozni és összeroppan.

Azért a korára kíváncsi lennék. Én olyan nyugdíjkörülire tippelem, akinek nincs családja és soha senki nem ba.szta meg.

Ha pedig férfi, akkor kiskorában molesztálták aztán mindenbe beleköt.

Azok szoktak olyan elmeroggyantak lenni.

2013. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
játszd meg a hűlyét előtte, és mindig mosolyogj rá
2013. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen elmebeteg tanár a gimiben, de azt pár hónapon belül kirúgták a francba.
2013. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nő..40es éveiben jár...nem hiszem, hogy kirúgnák, mert ő azért elég jó tanár és nála mindig leteszik a felsőfokú érettségit 5-re...de azért elég zavaró ez már számomra..
2013. júl. 11. 10:19
 6/11 anonim válasza:
0%
Ő a nyelvtantanárod? Ha igen, nem csodálom, hogy utál... "ez miatt"...
2013. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Jajj, velem is kezdegetett egy hülye tanár a gimiben... Mondtam, hogy "ha probléma van, mehetünk az igazgatóhoz"... Nem hitte el, de óra után tényleg mondtam, menjünk föl... Nézett, de feljött... Utána ott szarráaláztam, sírva is fakadt... Utána persze Engem akartak kirúgni, de betoltam, hogy hívjuk ki az Ombudsmannt... Onnantól kezdve előre köszöntek Nekem a tanárok meg az igazgató is és kitűnő voltam a maradék 2 évben... Istenem, a régi szép titánévek (ma már inkább azért befogom, ha támadnak)... :DDDDD
2013. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szólj az igazgatónak először is. Benne van a házirendben ha úgy érzed, hogy a tanár megaláz, akkor fordulhatsz az igazgatósághoz!
2013. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Igen bene van a házirendben.

Bezzeg mikor engem molesztált az infó tanárom és alázott az egész suli előtt, akkor nem tettek semmi, addig míg a kolis nevelőmnek nem szóltam egy fél év után, amikor már tényleg eldurvult a helyzet.

Egy átlagos lány vagyok semmi extra még nem is festem magam, nem vettem fel suliban kihívó ruháka sima póló meg farmer, erre a tanárom olyanokat mondott, hogy gyere táncolj nekem rúdon, meg csináld velem a jogsit majd én segítek neked otthon gyakorolni, a folyosókon is mindig beszólogatott, hogy mi van akkor nem jössz nekem táncolni?

Mikor bementem az igazgatóhoz jól el zavartak a b.dös francba, hogy ne találgassak ki ilyen hülyeségeket, persze az osztálytársaim nem szóltak semmit mert infóból akkartak érettségizni, de mikor már kicsit komolyabb lett a helyzet és látták, hogy egy folytába szivat és ez már a jegyeimen is meglátszott akkor komolyabban vették ezt az egészet.

Később kiderült, hogy egy 9. osztállyal elment osztály kirándulásra és lefeküdt az egyik lánnyal az osztályból.

Következő taníási napon már nem kellett bemenni-e.

2013. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hú... remélem, előző, ezt a trógert nemcsak kirúgták, hanem le is sittelték... Sok ilyen szemétláda választ olyan foglalkozást, hogy fiatalok között lehessen.


Meg kell mondjam, a kollégáinak hamarabb észre kellett volna venniük, hogy mi folyik...


Egy tanárnő

2013. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!