Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tehetnék valamit a tanárommal,...

Tehetnék valamit a tanárommal, ha nyilvánosan megaláz többször is?

Figyelt kérdés
Egy félreértés miatt azt hitte puskázni akartam egyik szóbelin, mert egy szó fel volt írva a lapomra és nem radíroztam le...itt az egész osztály előtt megalázott, hogy ilyen szánalmas diákot még nem látott stb. aztán én bocsánatot kértem és mondtam az egész félreértés volt erre ő azt mondta ne hazudjak a szemébe, ennek már egy jó ideje és nem is zavarna annyira, ha nem találkoztam volna tegnap vele, mert épp sétáltam a szüleimmel a városban, vásárolgattunk ilyenek és jött velünk szembe, én először nem vettem észre, csak azután miután a szüleimmel köszöntek egymásnak (mert fogadóórákon már találkoztak) én felkaptam a fejem és mielőtt köszönhettem volna csak annyit mondott, hogy : 'Nem csak puskázik és hazudik, még tiszteletlen is' ezt anyámék próbálták elengedni a fülük mellet és mentünk tovább...én utána már nem köszöntem mert minek. Most ezzel mit csináljak? Mi van ha ugyanezt folytatni fogja jövő tanévben is? Iskolát váltani ez miatt nem fogok, de akkor is, tanár az ilyen?
2013. júl. 10. 15:36
1 2
 11/11 anonim válasza:

Sanos nem került bíróság elé az ügy pedig nagyonszerettem volna:(

De ezzel is megelékszek, hogy már nincs ott...

2013. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!