Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy jobb legyen...

Mit tegyek, hogy jobb legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban aki tetszik. Régen nagyon jó volt a kapcsolatunk,de amikor megtetszett,egyre jobban csak romlott. Miért lehet ez? Lehet egy kicsit másképp viselkedtem amikor pl megláttam,meg amikor beszél hozzám nem tudok úgy válaszolni mint anno amikor a haveromként tekintettem rá. Segítsetek!!! 13/L

2013. júl. 26. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Két dolog, és most tekintsünk el attól a ténytől, hogy fiatal vagy még; az egyik, hogy lehet, csak te érzed úgy, hogy romlott, mert túl komolyan veszed a dolgot, és minden apróságot túlreagálsz vele kapcsolatban, ezért bemeséled magadnak, hogy nincs minden rendben.

2. Észrevette, hogy furcsán viselkedsz, és persze az ember akaratlanul is arra gondol ellenkező nemű esetében, hogy tetszik neki. És mivel sajnos ő nem viszonozza az érzéseidet, megpróbál szép csendesen ignorálni.

Sajnálom, de lesz más srác is, és ezt nem csak azért mondom, mert 13 éves vagy.

2013. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez volt a helyzet.

Idén megtetszett az egyik haverom. Én is máshogy viselkedtem vele és máshogy is beszéltem hozzá. Később úgy éreztem, hogy kerül engem, mert mindig mikor megláttam, olyan volt mintha észrevett volna és elbújt a többi srác közé és úgy mobiloztak.

Mikor ezt megelégeltem odamentem hozzá és megkérdeztem tőle, hogy mi a baja velem, de azt mondta, hogy semmi.

Szerintem segített ez a kérdés, mert utána sokkal nyitottabb lett felém, mint régebben volt.

Most már ott tartok, hogy nem tetszik, csak simán barátként tekintek rá.

(Mondjuk, lehet hogy azért mert neki egy olyan lány tetszik aki nekem a totál ellentétem.)

Szerintem te is próbálj meg hasonlóképp tenni, és lehet hogy beválik. :)

13/L

2013. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!