Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 5 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tyutyu5@ kérdése:

5 éve vagyunk együtt a párommal 2 és fél éve lakunk eggyütt 20éves lány vok elvesztetünk 2 babát és azóta megromlot a kapcsolatunk nagyon szeretjük egymást és nem bírnánk 1napot a másik jelenléte nélkül de ennyi! Mit tehetnék h jobb legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudok nélküle élni!Sex is nagyon ritka és nem olyan tomboló,és odaadó mint rég! hogy kelthetném fel újra a figyelmét?

2013. febr. 5. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen miért akarsz gyereket?
2013. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

Mikor veszítettétek el a babát, ha szabad kérdezni, ergo mennyi idő telt el azóta?


Terveztek e még gyereket?

vagy csak egyikőtök szeretne már?


Te magad őszintén, mit gondolsz mi romlott meg?

Unalmas lett az életetek?

Egyhangú a szex, vagy a babák elvesztése óta csökkent?


Felsorolni tudod azt , hogy miért szereted, vagy érzed azt hogy igazán szereted de pontosan nem tudod hogy miért, melyik változat?


Nem e lett olyan az életetek mint egy 90 éve idős párnak?

hogy nem mentek sehová mondjuk?

2013. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:
ÉS ami lemaradt, hogy a párod hány évvel idősebb?
2013. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért akarok gyereket mert minden vágyam egy baba és neki is attól hogy még csak 20 vagyok és egy éve vesztettük el! ő 24 éves és most őszintén leírom miért de magam sem tudom miért szeretem a szívem minden egyes dobbanásával,mert mellette minden más mielőtt kimondanám mire gondolok ő már tudja,bármit megtesz értem,ha nincs itthon alig várom hogy lássam és ha velem van fülig ér a szám.Mesébe illő volt ez az egész míg a baba elnem ment mind ketten nagyon boldogok voltunk és vártuk,de sajnos... Próbáltam vele 1 hogy tartsunk szünetet de nem engedett el és én sem bírnék ki nélküle egy napot se!De így se jó!
2013. febr. 6. 06:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem unalmas az életünk!És őszintén nem tudom miromlott meg köztünk,sokat civakodunk mostanában minden kis apró dolgom!És igen a sex is nagyon egyhangú és igen a baba óta,nekem rajta kívül még soha nem volt senkim nem is vágyom rá!Helyre akarom hozni!
2013. febr. 6. 07:05
 6/8 anonim válasza:
A leírtak alapján én csak azt tudom mondani, amit én ilyen esetben tennék. Igyekeznék változtatni a dolgokon...tehát ha eddig nem tetted várd otthon vacsival, meg ilyen kis apróságok,komolyan üljetek le és beszéljetek át mindent, ez a nehezebb része, de hidd el megéri.(persze összeveszés nélkül:))A szex problémára meg csak annyit tudok mondani, ha ő nem kezdeményez abban, hogy feldobja kicsit a dolgot, akkor tedd meg te;)1000 módja van ennek:)
2013. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, bár biztos sokan mondták már ezt nektek, hogy az ilyen nagyon fiatalon kezdődött kapcsolatok szinte sosem tartanak örökké. Ha nem szakítanak 20 éves korukban, akkor 1-2 gyerek után majd elválnak 40 évesen, de nagyon ritka, hogy együtt maradjanak.
2013. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a jótanácsot! Am az én anyukám és apukám meg az ő szülei is tinédzser koruk óta eggyütt vannak!Meg teszek érte mindent hogy javuljon a kapcsolatunk!És mégegyszer köszi!
2013. febr. 7. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!