Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek milyen véleménye van a...

Kinek milyen véleménye van a Kanizsay Dorottya suliról ami a IV. Kerületben van? Milyen az esti gimi? Megértőek, segítőkészek a tanárok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 17:42
 1/4 anonim válasza:
Az esti reszet nem ismerem de a sulit "drogos es k*rvakepzonek" gunyoljak...eleg durva dolgok mennek ott...ha teheted inkabb valassz mast szerintem bar az estit tenyleg nem ismerem az lehet szinvonalasabb.
2011. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én OKJ-s képzésre jártam oda és nagyon elégedett voltam. Persze az más, mint egy normál nappalis középsuli, de mivel téged az esti érdekel sztem az is hasonló lehet.

Akik engem tanítottak nagyon aranyosak voltak, megértőek és segítőkészek. De mondom, ez felnőttképzés volt. :)

2011. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én odajártam, tavaly ballagtam. Nem vagyok se drogos, se k.rva, és a magam részéről csak jókat mondhatok. Az tény, hogy jár oda pár fura arc, meg vannak bunkók, és sötétek, de hát hol nincsenek? Különben meg ez nem érinti szerintem az estiseket, ahogy elnéztem őket. A tanárok pedig ugyanazok, mint nappalin, és mind nagyon lelkiismeretesek, és rendesek!
2011. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A "drogos és k*rvaképző" jelzőt nem véletlenül kapta a suli. Főleg mikor egyik osztályból néhány csaj nálunk azt csínálta még 2-3 éve, hogy az egyik osztály fiútagjait, a fiú wc-ben cigiért és feltöltőkártyáért leszopta őket. De ilyesmi dolgok más sulikban is megtörténnek, még a "jobbnak" vélt sulikban is. Az osztályom viszont normális volt, a volt ofőmnek a mai napig hálás vagyok, hogy megtanított arra minket, hogy nem szabad feladni a dolgokat és harcolni kell azok eléréséért. Tavaly miután leérettségiztem és nem vettek fel oda ahova szerettem volna a kevés pontom miatt, utána az okj-s képzés mellett újraérettségiztem és középfokúztam, ennek eredményeképpen alapszakra járok most egy főiskolára. Azt akarom ezzel mondani, hogy akinek felsőoktatás fele vannak motiváció annak szerintem ez nem jó iskola, az lehetőleg válasszon másik, színvonvalasabb intézményt, én legalább is amondó vagyok.

Egykori diák

21/L

2011. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!