Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogy fogadjátok az új...

Ti hogy fogadjátok az új osztálytársakat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Kedvesen. Megkérdezem tőle hogy érzi magát az új közösségbe, tetszik e neki, lógunk e együtt... stb. stb. Azután talán haverok leszünk talán nem. Ennyi. Csak kedvesen. :)
2013. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig kedvesen fogadtam az újakat, mert anno engem is nagyon kedvesen fogadtak és hihetetlen jól esett. :) Persze, ha új társaságba kerülsz neked is tenned kell azért, hogy beilleszkedj. :)
2013. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha lány akkor szinte rögtön barátkozok vele :),ha fiú akkor kicsit visszahúzódóbban, de vele is kedvesen

.

15/l

2013. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alapjába véve minden új emberrel kedves vagyok a közösségben, és az is maradok, amíg ők rá nem cáfolnak arra, hogy megérdemlik a kedvességemet.
2013. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Justicar ***** válasza:
41%
Általában sehogy. Az osztályban mi voltunk ketten az első padban az úgymond szórakoztató egységek, így vagy elkezdtek velünk beszélgetni az újak, és akkor jó társaságba kerültek, vagy csak nevettek, jól érezték magukat, és beilleszkedtek.
2013. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha lány akkor próbálok ismerkedni vele, ha fiú akkor nem igazán szólok hozzá csak ha ő is hozzám:D De kedvesen:)
2013. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában örülök nekik. :) Igyekszem minél többet beszégetni velük, hogy megtudjam milyen személyek. :)
2013. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Elverjük az új gyereket, hogy meglássuk mennyit bír. Nem ám:D Azokat akik másik iskolából jönnek kedvesen fogadjuk, elég könnyen beilleszkedett mindenki az osztályba. Akik lebuktak hozzánk azoknak nem annyira örülünk, de azokkal is próbálunk jófejek lenni.
2013. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Veréssel.

(Véres beavatás)

2013. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy,ahogy szeretném,hogy engem is fogadjak,ha majd egyszer valahol én leszek az új.
2013. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!