Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy a az osztály...

Miért van az hogy a az osztályomban a fiuk mindig árulkodnak és a barátaim se titok tartoak pl:elmondom hogy kibe vagyok szerelmes hát csak eláruljak . A lányok normálisak meg 1-2 fiú. Meg azt mondják felesleges ilyen korban szerelmes lenni? 11/f

Figyelt kérdés
bocs ha rossz kategoriába irtam

2013. aug. 21. 13:24
1 2
 1/11 Kakaó39 ***** válasza:
53%
Valószínűleg ők még nem voltak szerelmesek és ezzel akarnak az agyadra menni, hogy elmondják. A húgom már ovi óta folyton szerelmes(?). Nekem is ilyen korba mindig elmondták a titkaimat, de mostanra megvannak a barátnőim, tudom mit kivel tudok megbeszélni. Szerintem ki fogják nőni :) nem tudom hogy milyenek a barátaid, de sztem ez később fognak kialakulni jobb barátságok :))
2013. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Kibe vagyok szerelmes 11/F" vissza gondolva nálam is volt ilyen de jó is volt. :D Sztem. azért mondják el mert ahogy az előttem szóló is írta ők nem azok és hát vmivel. csesztetni kell a másikat. :D
2013. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az ilyen korú fiúk imádják a másikat szívatni, mert éretlenek. A lányok ilyen korban érettebbek és normálisabbak szoktak lenni általában (most nem az elkényeztetett plázacicákról beszélek).
2013. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazatok van éretlenek. De érdekes én soha nem árultam be őket kivéve ha megvertek
2013. aug. 21. 14:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert még megtehetitek.:D Aztán már nem, más mentséget fog kelleni találni. Majd egyszer megérted.:)
2013. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

hát... a ''barátaid '' akkor nem is a barátaid ... :/

14/l

2013. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 walk w1th mee ***** válasza:
de aranyos XD
2013. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ezek szerint akkor nem ok a megfelelo barataid :///////
2013. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik valaki az osztályból az nem azt jelenti hogy szerelem.. :D
2014. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Focista Fenegyerek válasza:
100%
This is sparta!! :DD
2014. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!