Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok de nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de nem merem megmondani neki mit tegyek?

Figyelt kérdés
Imádom azt a lányt de nem akarom tönkretenni a barátságot.De amúgy óvodába már volt szerelmes belém de akkor gyermekfejjel még nem érett annyira az ember, hogy tudja mi is a szerelem!Most 13 vagyok tudom korai de már 2 éve szeretném, hogy járjunk!Mit tegyek ha szerelmes vagyok?

2013. aug. 1. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13 évesen semmit. tartsd fenn a barátságot.
2013. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13 évesen ez még úgysem az a szerelem amire te gondolsz :)
2013. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Csak mondd meg neki kedvesen! Tuti jól fog neki esni...és szerintem egy próbát megér! Mi lányok szeretjük, ha ti kezdeményeztek... :)

14/L

Írj privit, hogy mi lett! :)

W.

2013. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

'gyermekfejjel még nem érett annyira az ember, hogy tudja mi is a szerelem'

Egyik mondatoddal ütöd a másikat. 13 évesen mit gondolsz, felnőtt férfi vagy? Ugyan, hagyjuk már..

2013. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hívd el fagyizni vagy sétálni legyetek egy kicsit kettesbe és ha úgy érzed ő is másképp néz rád akkor mond el neki h szereted és hogy szeretnéd ha komolyabbra fordulna a dolog... de az h most így hirtelen elmondod h hé szeretlek... nem túl jó ötlet mert lehet h zavarná a dolog és mint barát is elveszítheted.
2013. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szia #4-es Nem vagyok férfi csak már nem bírom tartani magam amúgy meg csak azóta ér az ember meg tényleg mindenki azt mondja érett,udvarias vagyok.Persze nem sokat mondtam ezzel tudom ettől nem leszek férfi.
2013. aug. 1. 19:38
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves #3-as & #5-ös válaszoló:Köszönöm :)
2013. aug. 1. 19:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Szivesen :)
2013. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jobb, ha minél előbb túlesel a dolgon, könnyebb lesz, meglátod! ;) Ne tétovázz, ha igazán szereted, mondd meg neki egyértelműen, őszintén. Ha óvodás korban ő kezdeményezett, akkor most nagyon jól fog esni neki a vallomásod, és talán 95% az esély, hogy nem utasít vissza! Szerintem egy ilyen vallomással abszolút nem teszed tönkre a barátságotokat

Vedd úgy: "az alap már megvan, amire most építési engedélyt kérsz tőle" :D - De a viccet félre téve komolyan gondolom, hasonlatnak jó.

2013. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9-esnek is köszönöm :))) nincs sok bunkó azoknak a Humor kategóriát tudom ajánlani
2013. aug. 1. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!