Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy lány aki tetszik és...

Van egy lány aki tetszik és elmegy az iskolámból. Mit tegyek? 12/f

Figyelt kérdés
Kíméljenek azok akik szerint még legózzak meg babázzak, meghogy az iskolára figyeljek még. Komolyan veszem az iskolát 4-5-ös tanuló vagyok. Idén engednek el hogy egyedül járjak iskolába, és a lány meg elmegy a Svetits-be azt se tudom hol van, meg a sulin kívül nem egnednek el máshova, hogy találkozhatnék vele? Nem tudom elérni nincs emg se a telószáma, nincs fb-je és Skypen hónapok óta nincs fent? Mit tehetnék én tényleg szeretem őt csak eddig neki sose mertem bevallani.

2013. aug. 21. 16:57
 1/2 anonim válasza:
100%
Ne félj odamenni. Nekem is mondták ezt régebben és tudom nem könnyű, de tedd meg. Tudom hülyén hangzik, de komolyan nem fog megenni egy csaj sem. Kínos pillanatok persze előfordulhatnak, de hol nem? Inkább a csaj után menj, mint különböző mmo játékokkal csesszed el az időd.
2013. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm be fogom vallani csak a barátnői olyan gyerekesek, egy kcisit ezzel tűnök ki az osztályomból hogy komolyan veszem a dolgokat. És félek tőlük megkérdezni, mert első válaszuk: Biztos szereted jujj így jujj úgy. Komolyan az én osztályom olyan mint a Barátok közt. xy wcre ment, akkor azt mindenki tudja 10 perc múlva :DD
2013. aug. 21. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!