Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek a sznobok/menők 'áldozata'?

Figyelt kérdés
Egy régi sulimban folyton piszkáltak, de már nem is tudom, hogy miért. Minden este sírtam és könyörögtem, ohgy had mehessek át másik suliba. Jó ruhákban járok, ápolt a hajam, van rajtam 1-2 pattanás, de ez nem lényeg. Most megyek 9.-be, új emberek, új arcok és nem akarok a háttérbe szorulni és hagyni a városi p*csák lealázzanak. Mit reagáljak ha beszólnak, vagy mit szóljak vissza, vagy egyáltalán hogy kezeljem a helyzetet?

2013. aug. 22. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Erőteljes kezdés, és nyugi lesz. A barátságos, laza embereket mindenki szereti. A helyzettől függ, mit szólj vissza, ha ócsárolnak; felőlem akár lehetsz viccesen szarkasztikus is.

Mit tudom én, hasamra csapok:

- Jó ez a ruci! Úgy turkáltad?

- Vegyél még egy sütit! Ennél dagadtabb már úgyse leszel.

- Kellemes zöld színed van! Hányni is fogsz?

- Öregem, úgy nézel ki, mint egy rákos múmia.

- Persze, nevezz csak be! Utolsónak is kell lenni valakinek.


Persze ha nagyon durvának találod, felejtsd el, amit mondtam. Én magam nem a kedvességemről vagyok híres, ha beszólnak.

2013. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem ertelek. Most mesz 9.-be.mindenki uj lappal kezd, nem ismeritek egymast. Miert szolnanak be? Amugy ha kedves leszel es segitokesz akkor nem igazan fognak beszolni
2013. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Kedves második : NEM-E??? Dehogynem, itt vagyok az élő példa.
2013. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem a kedvességben van a kulcs

egyszerűen az számít, hogy az osztály hangadójának szimpatikus vagy e vagy sem

ha igen, akkor nem lesz gond

ha nem, akkor két eset lehetséges:

1. ha normális az osztály, magukban beismerik, hogy egy seggarc a hangadó és csak nézik, max röhögnek azon, ahogy hülyét csinál belőled

2. ha még van pár idióta, akkor azok is beszállnak a csesztetésbe és onnantól elég szar lesz

2013. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az első benyomás a legfontosabb akkor dől el minden ne mutass félelmet!!!
2013. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek ! :D igyekszem majd mindenkinek beszimpatizálni magam (márha van ilyen szó xD) ...mégegyszer köszönöm!!
2013. aug. 22. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyenek csípős megjegyzéseid a csesztetőkre. Én magam kedves vagyok de ha csesztetnek akkor a világ legbunkóbb, legszarkasztikusabb embere leszek. Esetleg képeld fel őket. L
2013. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

de kérdem én: mért úgy kell készülni hogy csesztetni fognak? Ez nem így működik. Ha nem adsz rá okot,nem fognak. Amúgy meg nem az kell hogy csendesen megpróbálsz láthatatlan maradni. Vegyél magadra pár divatos göncöt és amikor belépsz az osztályba, nézz körül, hogy ki nincs egyedül, melyik csajokhoz mentek oda esetleg srácok. Na én a helyedben tuti oda mennék és próbálnék dumálni velük.

Ha nem azt mutatod hogy félsz tőlük, meg hogy beszélni se tudsz, akkor nem fognak provokálni meg beszólogatni. Nem kell félni a menő/sznoboktól. Ők is csak emberek, és ha hiszed ha nem, meg lehet tanulni, hogyan kezeld őket. ;) Szerencsés tanévkezdést!

2013. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! most volt gólyatábor és próbáltam mindenkivel beszélni egy-két szót. Lettek barátaim, nem vagyok az a csendes fajta, szóval elhülyéskedtem velük ((: de vannak olyanok akik olyanok voltak, hogy beszélgetek bnőmmel és akkor odajön, férretúr és elhívja őt buliba én meg ott cammogok előttük....ez például rosszul esett!
2013. aug. 26. 09:54
 10/10 anonim ***** válasza:

2013-08-25 16:17

"Ha nem adsz rá okot..." Jó szöveg. Honnan tudod, hogy mivel adsz okot, mi nem lesz szimpatikus egy tuskó parasztnak?

2015. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!