Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is olvastátok/hallottátok,...

Ti is olvastátok/hallottátok, hogy a másfél évesen elhúnyt kisfiú mégsem a szülei áldozata lett?

Figyelt kérdés
Pontosabban,hogy nem fényevők voltak,hanem a kisfiúnak külső-belső vízfejűsége volt (?nem is tudom ez mit jelent),plusz minden ételt kihányt (talán reflux?),amire a háziorvos nem tudott semmit sem adni (???),nem küldte őket sehova. A szülők mégis felkerestek egy term.gyógyászt,aki hetente járt hozzájuk,de nem történt javulás. Tőle kérdezték a szülők,hogy vigyék-e tovább a gyereket,de ő azt mondta,hogy nem,majd úgyis szól,ha igen. Hogy lehetséges,hogy nem mutatott javulást az állapota és a szülők így beletörődtek? A cikkben az állt,hogy mennyire szerették,várták a babájukat,akkor miért nem mentek tovább vele sehova?
2013. júl. 23. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiraknád a linket?
2013. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, ilyen esetben 100% hogy infúzióra küldené a kórházba a doki nem haza.
2013. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Olvastam valahol.


De akkor is a szlők a hibásak,hisz kórházba kellett volna vinni,nem kuruzslóhoz.

2013. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2013. júl. 23. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha hónapokon keresztül nem sikerül kaját diktálnom a gyerekembe, akkor nem hiszek annak, aki azt mondja, hogy ha várunk, jobb lesz. Mitől lenne jobb? Nyilvánvaló, hogy orvosi segítségre van szükség. Sok a bibi itt, akár fényevés, akár emberi butaság.
2013. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"...a kisfiú súlya féléves korától egyáltalán nem gyarapodott..." Másfél évesen halt bele. 1 évig nézték, hogy nem nő, nem eszik rendesen, nem fejlődik. Szerinted nem a szülők felelőssége? Nem kell túlképzettnek lenni ahhoz, hogy leessen, hogy ha egy évig nem nő a gyerekem,sőt fogy, akkor a jelenlegi kezelés, legyen bármilyen meggyőző (bár nem tudom mitől lenne az), NEM MŰKÖDIK.
2013. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondtam én, hogy szerintem nem a szülők felelőssége? Csak érdekelt, hogy olvastátok-e. Én sem tudom elképzelni, hogy valaki végignézze, hogy leépül a gyereke és még így sem viszi szakemberhez, kórházba. Valószínűleg megfelelő gyógyszerekkel túlélhette volna. Csak felháborított, hogy a cikkben úgy írtak (én a népszavában olvastam), mintha ez most felmentené őket a tettük alól.
2013. júl. 23. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a kétségbeesett szülőket elég könnyű meggyőzni bármiről, nem csodálom, hogy hittek a kuruzslónak. Rohadjon meg, hogy pont a leggyengébb embereket kell kihasználni!
2013. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha beteg a gyerekem, akkor addig viszem orvostól orvosig, amíg valaki valami értelmeset nem mond. Nem értem, hogy hogyan lehet beletörődni ilyenbe, még ha igaz is a cikk.
2013. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amit én tudok róla, annak alapjan azt gondolom, hogy kicsit szégyellhették a gyereket a vízfejűség miatt.

Melleslegnem tartom embernek azt, aki 1 éven keresztül nézi, ahogy haldoklik a gyereke.

2013. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!