Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Várod már a sulit? Izgulsz,...

Várod már a sulit? Izgulsz, készülsz? Vagy inkább még pihennél?

Figyelt kérdés
Én várom a sulit. Jó lesz látni a barátokat... Hiányzik a sok baromkodás, amiktől a tanárok szívrohamot kaptak volna ha megtudták. (2 méter magas torony építése padokból, székekből stb) Nem nagyon maradnék már itthon, mert már kezdek "elpunnyadni". Várom már a sulit, hogy minden újrainduljon

#várakozás #sulikezdés #izgulsz #készülsz #osztályátrsak
2013. aug. 23. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó neked.:D mi is csináltunk elég érdekes dolgokat, de valahogy nem várom. Évzáró után megfogadtam, hogy egy hétig csak aludni fogok. Hát az alvás része még mindig nem jött össze szóval nekem kéne még egy kis idő. Akikkel a legjobban vagyok azokkal találkoztam szünetebe is. Viszont tény, hogy már többiek is hiányoznak kicsit.:)
2013. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is nagyon várom már. Elkezdtem készülni rá.
2013. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is várom. Nem egy osztályba járunk véletlenül?:D Mert mi is építettünk szép tornyot padokból és székekből, mondjuk nálunk látta az ofő.(És lebontatta.) Hiányoznak azok a barátaim, akik az egész nyarat külföldön töltötték, és most kénytelenek hazajönni. Meg hiányzik pár ember, akikkel nem vagyunk olyan jóban, hogy találkozzunk, de azért néha már látnám a pofájukat, és néhány tanár, és óra is hiányzik(bár nem sok, de azért 1-2). Meg az egész feelingje a sulinak. Kivéve persze a tanulást, de abba mondjuk soha nem szakadtam bele. Meg a koránkelés sem lesz a legkellemesebb, de megéri.
2013. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem várom, félek tőle. Zárkózott vagyok, egy-két osztálytársam piszkálni szokott, legfőképpen ezért nem várom. És azért nem, mert egyedül leszek. Az az o. társam, akivel jóba voltam, megbukott.
2013. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én nem várom, fárasztó évem lesz.:D Mire vége lesz a iskolának vagy 40 kiló leszek vagy 140.

Suli meló suli emelt suli meló suli nyelvvizsga suli korrepetálnifogok, ja és néha melózni is kéne:D:D

De majd túlélem:P

Egy cipőn (mármint egy pár) meg néhány füzeten kívül semmit nem vettem még, nem tudom rávenni magam :D

Szóval nem rohanok cuccokat venni amíg augusztus huszonakárhány van, az tuti:D

Azért van a 30-a :)

2013. aug. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem várom. Nem izgulok, készülni készülök. :D Ha az rajtam múlna, örökké pihennék :D
2013. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon várom, azért úgy az igazi, amikor nem csak úgy találkozom a barátokkal, hanem mindenki ott van a suliban, történnek dolgok, nem csak kivesézzük, hogy mi történt, és úgy eleve, amikor az ember reggel nyolctól este hatig az iskolában létezik, attól nagyon nehéz elszakadni. Utálok otthon punnyadni, ráadásul mivel nem megyek sehova, igénytelen vagyok, amitől rosszul érzem magamat.

Már alig várom, hogy leteljen a következő hét is, és végre elkezdődjön a suli!

2013. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is várom már nagyon. Az egész feeling... Az, hogy Vasárnap éjjel nem tudom lehunyni a szememet, mert holnap lesz az első nap a suliban. Hiányzik 1-2 tanár nekem is. (Matek és az angol) Mindkettő nagyon jó fej, de a legjobb az angol tanár. Őt a fél osztály szereti (2 félre van bontva az osztály, és az egyik fele ehhez a másik fele ahhoz a tanárhoz jár angolra.)
2013. aug. 24. 14:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is várom a barátok miatt, de én most megyek nyolcadikba és még egyáltalán nem tudom hol szeretnék tovább tanulni..és nem sokára el kéne döntenem plusz sokat kell majd tanulnom, ha jó jegyeket szeretnék, hogy felvegyenek..szóval ki fogok készülni év végére..
2013. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!