Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehetne csinálni, hogy ne...

Mit lehetne csinálni, hogy ne izguljak ennyire?

Figyelt kérdés

Jövőhéten kezdek abba a suliba ahova felvettek. Ez egy szakközépiskolának a technikuma. Szóval nagyrészt azok lesznek az osztálytársaim akik odajártsk és ismerik egymást. Gondolom már egy összeforrt csapat.


Én a régi sulimból eljöttem. /gyomorgörcsöm volt ott már/


Biztos leszünk páran újak de nem vagyok ebben se biztos. Senkit se ismerek abban a suliban.


2013. aug. 24. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát,mert azt szeretem.
2013. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni,vagy jó lesz az első benyomás,vagy nem,és akkor cseszheted. Én is megszopt@m,átmentem másik suliba,de nem fogadtak be,most itt állok barát nélkül. A régiek eltávolodtak,az újból meg nincsenek. Ez van.
2013. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha lesznek újak, akkor nyert ügyed van, célszerű először velük összehaverkodni.

Ha nincsenek újak, akkor nehezebb a helyzet, de biztos vannak nyitottabb személyiségek az osztályban, először velük haverkodj.

2013. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En iskolat valtottam eloszor alt. isk. 3. osztalyaban. Aztan 9.-ben. Aztan 11.-ben. Aztan kimentem angliaba tanulni, aztan hazajottem egyetemen tanulni. Ez 6 iskola. Tapasztalatbol mondom, nincs felnivalod. Ismerkedj, beszelgess es befognak fogadni. Ne aggodj, art a borodnek. :D
2013. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is olyan iskolába mentem ahol kb. tízen ismerték egymást. Nem velük kezdtem haverkodni, hanem az újakkal. Mivel szörnyen izgultam, alig beszéltem, és amúgy is nehezen oldódom fel új társaságba, ezért a legbefogadóbb lánnyal kezdtem barátkozni. Aztán eltelt 1-2 hónap és végűl is a 'régiekkel'vagyok máig nagyon jóba.:)
2013. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!