Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehetnék újra olyan mint...

Hogy lehetnék újra olyan mint régen?

Figyelt kérdés

Általános iskola 7.osztályában senki nem szólt hozzám egy félreértés miatt. A bnőm lerib*bizte az egyik lanyt es azt hittek h en voltam. Mindenki ellenem volt. Beszologattak de volt h nem szolt hozzam senki. A gyomrom vegig gorcsbe volt nem tudtam enni egesz suliido alatt csak otthon. Sirva mentem a suliba is. Ettol nagyon visszahuzodo lettem habar mar havult a helyzet mert ez 5eve volt de meg mindig nem vagyok az igazi. Mit csinaljak?

A gimibe probaltam azt az alarcot felvenni h minden jo. A bnom aki miatt megutaltak ujra veelem akart lenni a legjobba mert ot kozepsuliba nem szerettek. Nem vagyok vele,ezt nem fogom megbocsaltani. Beszelek vele meg ilyenek de ennyi. Ez az eset nagy nyomott hagyott a lelkembe. Mit csinaljak h elmuljon? Jovore megyek egyetemre ha minden jo es felvesznek,es ott szeretnek a regi lenni. 18L



2013. aug. 27. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

csak próbáld meg elfelejteni

te is tudod hogy nem volt okuk utálni és jobb is lett

az egyetemen meg teljesen új lapot kezdhetsz, lehetsz megint a régi önmagad, senkinek nem lesznek előítéletei

2013. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!