Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek zavarban?

Figyelt kérdés

Már 4 éve tetszik egy fiú az osztályomból. Sajnos nem tudom,hogy ez fordítva is így van-e,persze voltak apró jelek amikbe(lehet,hogy csak) beleképzeltem dolgokat...

A lényeg,hogy főleg amikor tudom,érzem,hogy néz mindig zavarban vagyok: azt se tudom,hogy nézzek...


Esetleg hogy tudjam meg,hogy tetszem-e neki?

Mit tegyek ez ellen? Veletek is volt már ilyen?

Előre is köszönöm a válaszokat:)

17/Lány



2013. aug. 30. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Na, mintha ezt lehetne kontrollálni. Személyiségfüggő. Valaki fogékonyabb a pironkodásra, valaki nem. Szerintem majd kinövöd.
2013. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele a 4 év alatt? :D
2013. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél zavarba', megyünk az avarba. ;-)
2013. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen persze,hogy beszéltünk,tavaly egymás mellett is ültünk egy órán hetente egyszer.
2013. szept. 3. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha néz, meg kell hívni egy kólára a büfében, és beszélgetni egyet vele, míg megisszátok... (Persze csak akkor, ha lenne mondanivalód)
2013. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 éve ismered.


Elhívott valahová? Nem.


Tehát akkor tetszel neki? Nem.


Ennyire senki se félénk. El bírod képzelni, hogy mellette ül ÁLMAI NŐJE, többször is beszélgetnek, és egyszer se próbálkozik be, hanem hagyja elúszni a lehetőséget...?

2013. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!