Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy békén...

Mit csináljak hogy békén hagyjanak? és ha nem hagynak békén még áttudok iratkozni egy másik iskolába?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves fiú vagy és a Hamvas Béla Gimnázium és Szakközépiskolába járok Oroszlányon. A Problémám az hogy az összes Lány és fiú osztálytársom Zaklat nem hagy és gúnyolódik rajtam lökdösnek köpködnek.:( Ilyenkor mit lehetne csinálni? Én nem szólogatok be nekik egy rossz szót nem szóltam. One Directionnek Hívnak és Lalinak mert göndör a hajam mert kiállóak a füleim de ha levágatnám a hajamat akkor meg a füleimmel jönnének. Van egy lány aki piszkál közülük mindig odajön hozzám és ilyen gúnyosan mondja hogy szia szerelmem és húzza a hajamat és lökdös.. Egyszerűen már kivagyok készülve nem bírom ebben az iskolában tovább egy percig sem már.:( Van lehetőségem esetleg arra hogy másik iskolába iratkozzak ahol nem Idióták vannak?:/ Vagy esetleg nem lehetnék magántanuló? Hegesztőszakmát Tanulunk az iskolában de a többiek miatt félek hogy tanulni sem fogok tudni mert még a tanároknak is beszólogatnak óraközben és szünetben. Nagyon rosszak már elviselhetetlenek.:(

2013. szept. 4. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
2013. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Szia kérdező :D ne aggódj én velem is volt hasonló most ha valaki beszólna felkelnék és pofán ba*nám többet nem fognak beléd kötni:D sok mocskos ember van ne foglalkozz velük állj ki magadért!
2013. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerintem iratkozz át egy másik suliba de ha nem sikerul és rosszabodik a helyzet akkor keress fel engem en megprobalok segiteni!! ;))
2013. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
menj el sportolni, légy megabisztosabb, ha nem szólsz vissza látják hyogy könnyű préda vagy. A göndör haj gáz, vagy növeszd meg vagy vágasd le. A lánnyal pedig menj bele a játékba és légy lazább.
2013. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire durva a helyzet, menj át másik iskolába! Mindenhol vannak ilyen idióták, nem lehet őket kiszűrni... de talán másik iskolába nem lesz ilyen a helyzet.
2013. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

# 4

szerintem ne menj át, mert ha azzal jössz valahova hogy az előző sulidból kiutálnak onnan is kifognak és kívülálló leszel, engem is sokat csúfoltak ütöttek vágtak, de találtam barátokat, és megtanultam kezelni a bunkókat,

2013. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
85%

hegesztő, bocsi de oda a legalja jár? :D részben a szakmunkásból, részben a beszólogatásból gondolom.


milyen kondiba vagy? sportolsz valamit? meg kéne takarnod egy-két embert. viccen kívül. sajnos vannak dolgok amiket csak így lehet elintézni.


ha vézna vagy, vagy nem bízol magadba egy tipp:


váratlan tökönrúgás, előre hajol, lekönyökölöd, vagy ha nagyon lehajol jól fejberúgod alulról.

2013. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

OFF: Tisztelt #7-es. Mi az, hogy a legalja jár oda? Van fogalmad arról, hogy mit takar a szakma és mennyi a velejáró pénz? Szeretnél Te olyan jól kereső szakmával rendelkezni azt garantálom. Tudod amihez nem értesz ne szólj hozzá. :-)


Amúgy meg kérdező. Mit foglalkozol velük? B*szd pofán az egyiket aszt csá. Ha meg tényleg ennyire súlyos akkor meg erre csak egy mód van. Elmész abba az iskolába ahova szeretnél átiratkozni majd onnan kapsz egy befogadó nyilatkozatot amit beviszel a jelenlegi sulidba és kb röviden tömören ennyi. Sok sikert!

2013. szept. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Tisztaban vagyok vele, hogy egy jo szakmunkas a tobbszoroset keresheti, mint en a mernoki diplomammal. Errol egy szo nem esett. Tobb szakmunkast ismerek, es igen, ki merem jelenteni, hogy oda a legalja jar. Egy etalon gimibe nem fognak lekopni. Amelyik suliba ez megtortenik, az bizony a legalja, ahol az emberek nagy resze egy fereg.
2013. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sowilo ***** válasza:

Nekem 15 évesen voltak ilyen gondjaim... ez azt eredményezte, hogy a konditerem lett a második otthonom. Minden nap ott voltam. De nem azért, mert erős akartam enni, csak hogy levezessem a depresszió által felgyülemlett feszültséget. Nos ez nem ment, de mellékhatásként megerősödtem. Ez ment két évig. Aztán mikor harmadikos lettem, szeptemberben pofán könyököltem az első srácot, aki beszólt. De úgy, hogy a szeme alatt felszakadt a bőr. Igazgatóival megúsztam. Azt hittem, még jobban kiutálnak, de nem így lett. Látták hogy kiállok magamért, nemsokára lettek barátaim is.


Nem mondom, hogy rögtön állj le mindenkivel verekedni... de ahogy az egyik előző is írta, van olyan helyzet, amit máshogy nem lehet megoldani. Az olyan embert, akinek nincs meg a megfelelő intelligenciája, csak így lehet meggyőzni. És sajnos ilyenekből mindenhol sok van - ezért nem megoldás, ha elmész másik suliba.

2013. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!