Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át lehet iratkozni másik gimibe?

Át lehet iratkozni másik gimibe?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok,de hatosztályosba járok,vagyis az osztálytársaim 80%-a ugyanaz,mint tavaly volt.Sajnos tavaly nem felvételiztem sehová(ezt azóta is bánom) és az osztálytársaimmal nagyon különbözőek vagyunk,nincs semmi közös témánk.Már második nap kivagyok tőlük(meg év vége óta). Ilyen okokkal át lehet iratkozni?(van egy suli,ahol barátnőm is van,oda gondolom,és nem egy szigorú suli egyik se)
2013. szept. 3. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Az igazgatóval kell beszélned abból a suliból, amelyikbe át szeretnél menni, hogy mik a feltételek. Szerintem különbözeti vizsgát is kell írnod, de megoldható.
2013. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!