Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van 1 csaj aki amiatt tiltott...

Bözsi Mözsi kérdése:

Van 1 csaj aki amiatt tiltott le mert semmit se csináltam! Ez mi?

Figyelt kérdés

Igazából sztem a csaj magatartása egyezik a külsejével!

Vörös hajú sötét barna börű és visszahuzodónak ismertem meg. És az volt hogy kérdeztem tőle pár dolgot ami SE NEM SÉRTŐ SE NEM GÚNY MEG EHEZ HASONLÓ.

És a semmiért letiltott engemet.


Erről mi a véleményetek?


2013. szept. 17. 18:16
 1/6 acelsziv ***** válasza:
100%
lehet, hogy félreértett valamit. Ne foglalkozz vele.
2013. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, nekem volt, hogy olyan tiltott le, akivel sosem beszéltem Facen, de bejelölt, visszaigazoltam, csomót láttam a dolgait, látásból ismertem is, aztán egyszer csak eltűnt és rájöttem h letiltott. Na ez miért volt? Nem kell ezzel foglalkozni.
2013. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert nem akar veled beszélni. Sztem semmi gáz nincs abban ha neten letilt vki más embert. Az már más lenne ha élőben tenné ugyanezt. De neten... Túl sok az idióta. Ha vki nem tetszik vagy nyomulósnak tűnik akkor a legjobb a tiltás.

Ismered élőben? Mert ha nem akkor érthető hogy tiltott.

Ez mindenkivel előfordul, most ne ez alapján ítéld meg. Nem téged ítélt el, egyszerűen csak az is lehet hogy nem szeret neten ismerkedni. A lényeghogy élőben mit léptett volna, és biztos vagyok benne hogy élőben tuti nem nem fordít neked hátat. Ne ez alapján mérd az önbecsülésed. A kudarcot fel kell tudni dolgozni. Amúgy azok nem tudják ált feldolgozni akik nem akart gyerekek voltak. Remélem anyukád nem tervezett abortuszt veled. De ha igen akkor ez könnyen megoldható. Csak lelki oldás szükséges.

2013. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztálytárs, értem. Hidd el mindenkivel van ilyen. Én sem szoktam érteni, velem is többször előfordult, pedig én csaj vagyok és még velem is előfordul hogy vmi tök egyszerűt kérdezek egy másik nőtől, lánytól és letilt minden ok nélkül. Biztos megvan az oka. Én elintézem annyival hogy egy nagyon durván hisztis p*csa, akivel nem is érdemes törődni. Amúgy a barna bőrűt mire érted? Ha arab vagy ilyesmi akkor érthető a dolog, őt így nevelték. Más kultúra.
2013. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos a sötét bőrűek elég rasszisták nem nagyon szeretik a fehér embert mert zavarja őket hogy itt élnek közöttük.
2018. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Általában még az nagyon gyakori eset ,hogy a fajtársai befolyásolják. Talán irigységből
2018. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!