Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy csaj, aki megverette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy csaj, aki megverette az exbarátját, és röhögött én meg mit csináltam?

Figyelt kérdés

lekevertem neki egy pofont. a haverom volt a csaj, de valami defektes, beteg lány lett. exbarátja elment a sulijához, ő meg, mert nem akar beszélni vele, inkább gyorsan megverette (a gyerek nem erőszakoskodott, már amit én láttam, sőt, beszéltem is vele, szerintem tűrhető volt... csak azt mondta a lány, hogy nem akarja, hogy majd máskor is megpróbálja ezt, ezért jól megvereti, és reméli meghal).

néztem a csaj arcát, hátha poénkodik, de nem, aztán még röhögött is, ahogy mesélte, hogy ripityára verték, meg "na majd tanul a leckéből". utána a srác tiszta paranoiás lett (szerintem a jófiú típus lehetett, de nem igazán ismertem annyira), hallottam sztorikat, hgoy szerencsétlen pszichiáterhez jár. erre mit mondott a csaj: nagyon helyes, rettegjen is, legalább nem keres meg. remélem, meg is hal. fogtam, egy hatalmas pofont lekevertem, aztán nyüszített, sírt, mint valami kivert kutya, hisztériázott.

vannak tényleg ilyen agyhalottak? jó bulinak vette az exbarátja szétverését, meg a pszichiáterhet juttatását. komolyan mondom, az ilyenek úgy felkurják az agyam, hogy az kész. mi ez a világ? mi a nedves gyerekhere ez a világ???


2011. jún. 24. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Hidd el Sz-rság van ebbe a világba... vannak jó dolgok rossz dolgok de egy ilyen beteg csaj... Remélem kevés van... hála az égnek én nem ismerek ilyeneket...
2011. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 napietus ***** válasza:
93%

ezért Neked igazán nem kellett volna pofozkodni, Téged nem bántott. ha meg mindenképp pofozkodni akartál, azt kellett volna pofoznod, aki megverte a fiút, nagyobb kihívás lett volna, mint egy lányt megütni.


egyébként biztos nem volt semmi, nem erőszakoskodott vele, nem zaklatta? csak mert olyan hihetetlennek tűnik, hogy azért mert egyszer odament a sulijához, megvereti.


29/N

2011. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát ja... nem normális, az biztos!


hát figyi... beszéltem a gyerekkel. egyrészt láttam hogy kivan de keményen, de egyáltalán nem az a veszélyes típus max az a sajnálnivaló, szerintem úgy kaparta össze a bátorságát, hogy kiment. ha lett volna többet a sulija előtt, tuti észreveszem (nem nagy a tér az iskola előtt és csendes).

nem, ez a csaj alapból defektes. olyan suliba járunk, ahol szobrászatot tanulunk. egyszer a tanár mondott egy kicsit keményebb kritikát, ő meg sírva kirohant, és másnap bejöttek a szülei...

ne legyél szemellenzős... nem az a hibás, aki megver valakit, hanem aki felbújtjta rá - és egyértelműen a csaj volt az. pl. kutyát, aki ráküldi egy idegenre, nem kellene megölni, elvileg az csak parancsra tette a hülyeséget...

2011. jún. 24. 09:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Undorító, amit a csaj tett, tényleg beteges! Szegény fiú...

De akkor sem kellett volna megütnöd egy nőt! Elég lett volna, ha elmondod neki a véleményedet kicsit keményebben fogalmazva. Így lesüllyedtél a szintjére..

2011. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 napietus ***** válasza:
100%
ez a csaj tényleg dilis akkor. de azért az is hibás, aki megverte, nem tudom, ki megy bele ilyesmibe (hacsak nem ebből él).
2011. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

egy pofont adtam. asszem az még belefér. de nem tért észhez, az biztos. néha-néha azon gondolkodom, hogy vajon rámküld-e valakit? mondjuk szerencsére tudok önvédelmi mozdulatokat, még régebben tanultam, szóval ebből nem lesz gond.

én csak azt nem tudom, hogy pl. ez a srác hogy fog ezek után élni?

hát... "haveri összetartás". biztos beadott valami történetet nekik, nem tudom.

2011. jún. 24. 09:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hátha a gyerek télleg ilyen vissza húzodó volt ak... megfogtam volna oda mentem volna megfektettem volna ahányan verik... sajnálni tudom az ilyeneket... akik olyan gyereket vernek el aki vissza húzódó vagy esetleg beteg...(maradandóra értem) Azokal mindenki elbír de ha valaki oda ál azokal már jó haverságba vannak a csaj szerintem meg megérdemelte azt a pofot ha már ilyen nagy debresziós sz-r darab...
2011. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem annak a csajnak el kellene menni az orvoshoz de sűrgősen,hogy helyre tegyék az agyát! De most komolyan az ilyenek már szánalmasak, mit képzelt magáról az a csaj? hogy ő a világ szépe és majd minden férfi majd rohan utána, meg hogy majd nem tud lemondani róla az exbarátja...nem is ártott neki és megveretteti. Ha én a helyedbe lettem volna akkorát lekevertem volna a csajnak, hogy egy hétig eszméletlenül feküdt volna a kóráházban, és utána majd meg látjuk hogy ki fél meg ki nem!!!! Jól cselekedtél!!
2011. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt helyes, hogy megütötted, de igazság szerint megérdemelte. Sajnos én is olyan vagyok, hogy iszonyatosan fel tud dúlni egy-egy olyan dolog is, ami nem velem történik, ezért én megértem, hogy kiakadtál. A csaj nem halt bele egy pofonba, de szerintem te is próbáld meg visszafogni magad legközelebb. Egyébként én sem tudom, hogy hová tart ez a világ...
2011. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gitarhero ***** válasza:
Helyesen tetted! Még nagyobbat és többet is megérdemelt volna... Ártatlanokat megveretni csak mert megteheti aztán jól kiröhögi szegényt mikor 1 vs sok mennek neki? A csajt kéne 1x így megveretni...
2011. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!