Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan osztálytársatok,...

Van olyan osztálytársatok, akivel kölcsönösen utáljátok egymást?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, egy :D
2013. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
volt...
2013. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van! Úgy megfojtogatnám xD
2013. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetris ***** válasza:
Volt egy osztálytársnőm, akivel utáltuk egymást. Ennek már vagy 35 éve. Nemrég megtudtam, hogy meghalt. Furcsa dolog, de egyáltalán nem érzek elégtételt, vagy örömet. Sőt. Sajnálom, hogy csak negyvenakárhány évet élhetett, hogy csak ennyi adatott neki.
2013. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
sajnos nem is egy...
2013. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
igen van.
2013. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem utálok senkit, de engem jópáran utálnak.
2013. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Van :@
2013. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hja, egyetemi csoporttárs volt. Igazából sosem volt kimondva, de mindig érződött a levegőben, hogy nagyon nem csípjük egymást. Aztán egy évvel a diploma után a csoporttalálkozón megtudtam róla egy-két dolgot, ami igazolta, hogy jó volt az emberismerőkém...
2013. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt. Tobb is.

A legutobbi egy arrogans kis p.ts volt aki azzal akart meno lenni hogy a nepszerutlenebbeket cikizte. Engem pl. azert mert nem voltak jo jegyeim allandoan lehulyezett, meg hangosan rohogott ha valamire nem tudtam a valaszt. Egyszer megmondtam neki hogy nem tudom mi baja van velem, de en nem csinaltam semmit vele, total lesz.rom a megjegyzeseit, es senki mas nem kivancsi rajuk. Utana elhallgatott. ^^

2013. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!