Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, van olyan osztálytár...

Kamaszok, van olyan osztálytársatok, akit teljesen kiközösítetek, levegőnek néztek?

Figyelt kérdés
Ha van, mi az oka, mit ront el?
2013. aug. 29. 18:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
igen van a tesommost volt 5.-es csaj és a csajok teljesen kicsinálták,mert ő nem pasizik meg ilyesmi,olyan szinten,hogy félévkor a kitünő tanuló hugom,majdnem megbukott,aztán kihúzta az évet és tavaj már egy másik iskolában kezdett,ahol szintén kitünő lett újra és nagyon jól kijön az ottani gyerekekkel.Sajnos ha valakit kiszúrnak tehet bármit,nyirni fogják mindig:(
2013. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Van. Az a baj vele, hogy nem beszél. Semmit. Soha. Próbáltunk kezdeményezni, de egyszerűen nem szólal meg, ha kérdezünk, akkorsem válaszol. A jegyei egyébként nem rosszak, csak ha szóbeli felelésről van szó, akkor van baj, két szónál többet nem hallasz tőle. 10.es leszek.
2013. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

ha most leszel 10-es akkor még ne adjátok fel majd megnyílik

1. ez neg gáz hogy valakit 5.ben kiközösítenék mert nem pasizik néhol eléggé le vannak süllyedve a gyerekek...

2013. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2-es nekem is van egy dettó ilyen osztálytársam :) Hiába próbálunk vele beszélgetni, mintha néma lenne. Pedig nem akarjuk kiközösíteni.
2013. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
sztem próbáljátok elhíni valahova,esetleg sétálni lehet hogy csak suliban nem szeret beszélni máshol megnyílik,legalábbis nálunk ez volt egy sráccal.
2013. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Próbáltunk kommunikálni vele, de csak a legjobb barátnőjével beszél órák után. Tőle meg hiába kérdezzük, hogy mi baja a lánynak, miért nem társalog a többi osztálytársával, ő csak vonja a vállát.

A meghívásokra eddig nem adott választ, egyszerűen úgy reagált, mintha senki nem szólt volna hozzá semmit, ergo hallgatott tovább.

A tanárok szerint így nem lesz valami fényes jövője, többen is beszéltek a szüleivel.:/ Szerintem csak egy pszichológus segíthetne rajta, ha harminc ember nem tudott.

2013. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen "néma" osztálytársam. Most megyünk 11.-be,de már 4 éve osztálytársak vagyunk. Mi már feladtuk,hogy barátkozzunk vele, próbálkoztunk,de nem akart megnyílni meg nem nagyon jöttünk ki.

Általában a telefonjával játszik a szünetekben meg néha egy-két emberrel 'beszélget'.

2013. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
3%
Van,de utálom mindenből 5ös tanuló de ÉLETKÉPTELEN szószerint..hetedikbe simán elkezd bőgni minden apróságon.
2013. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
mivel kb ekkortájt jön el a kamaszkor amihez sokaknál érzékenység is társul...
2013. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
van olyan az osztályomba, sajna pont én -.-
2013. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!