Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy beszéljem meg vele?

Hogy beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés

Iskolát váltottam,most vagyok 10.-es.Van egy 9.-es lány,aki népszerű volt az előző sulijában,de szebb vagyok nála,jobban öltözködöm és ez miatt "utál" engem.

És most jön a lényeg:a bátyja most jött ide a mi sulinkba és pont az én osztályomba került.Na már most ez a fiú nagyon tetszik,azt hiszem akár szerelem is lehet beőle.Tudom,hogy tetszem neki(sokszor keresi a tekintetem és egy nagyon szép néven hív,amióta kicsit jobban megismertük egymást),de a húga biztos nem fogja annyiban hagyni és keresztbe akar majd tenni nekem.Nem igazán értem ilyen pitiáner dolog miatt miért viselkednek így egyes emberek.És most jön a kérdés:Hogy beszéljem meg vele a dolgokat?

Mit mondjak neki,hogy elfogadjon mint a bátyja barátnője?

Kérlek titeket csak az írjon,aki segíteni akar!

16/L



2013. szept. 21. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Na akkor most jön a csavar, ülj le és nyugodj meg! Ez nem a Kegyetlen játékok ahol hugok irányítják a bátyjaik cselekedetét és szerelmi életét! Több ismerősömtől tudom, hogy pont le se sz@rják más (tesójuk) mit mond vagy gondol arról, hogy kivel van! Te is nyugodj meg, ha tetszel a srácnak a tesója nem tud tenni semmit sem ez ellen.
2013. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"azt hiszem akár szerelem is lehet beőle"

"Mit mondjak neki,hogy elfogadjon mint a bátyja barátnője? "


Most akkor mi van? Még nem vagytok szerelmesek, de már mint a bátyja barátnője jellemzed magad?

Szerintem amíg nincs konkrétan kijelentve, hogy jártok, addig felesleges ilyeneken aggódnod, hogy mit fog szólni a húga.

(Honnan tudod, hogy utál téged a húga, és hogy emiatt? Beszéltetek már valamikor?)

2013. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már minden megoldódott azóta.

A válaszokat köszi!

2013. szept. 26. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!