Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen könnyű engem...

Miért ilyen könnyű engem fölidegesíteni? Mit csináljak a kötekedések, csúfolódások ellen?

Figyelt kérdés
Most egyátalán van e olyan valaki köztetek aki visszaüt egy lánynak ha megüt egy fiút? mert én az osztályomban van négy darab bosszantó kisköcsög aki megállás nélkül csak kötekszik meg gúlyolódik hogy idegesítsen direkt. Ez ellen eddig csak olyat tudtam tenni hogy mindig verem, ütöm őket de ezek a kis nyavalyások még akkor se tudnak leállni. mit tegyek hogy ne húzzam fel ilyen könnyen magam? hisz a szüleim is mindig furcsálják bennem hogy lehet egy ilyen hülyeségtől ideges lenni? JAH! meg volt az is amikor egy lány megütött csak úgy ahogy az osztályban meg bárhol is szokták a fiúkat verni, de én azt furcsállom hogy rajtam kívül mindegyik fiú nevet rajtuk még akkor is ha megüti erősen a csaj. ennek ellenére én visszaütöttem az egyidős lánynak. 15/F (nemsokára 16)

2013. okt. 11. 14:10
 1/3 schocko ***** válasza:
Tele van a t.k.d, maszturbálj többet vagy keress csajt...
2013. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne idegeskedj mert azért csinálják..
2013. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.”
2013. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!