Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ezek ellen?

Mit tegyek ezek ellen?

Figyelt kérdés

Elmondom a sztorit:Csütörtök volt. Elmentem a suliba és csak 4 tanóráig maradtam ott mert mennem kellett útlevelet csináltatni. Nyelvtanóráról én lemaradtam ugye. Azon az órán adtak fel egy házit én nem csináltam meg mert hát nem tudom hogy mi volt.Másnap megyek,kapok egy 1est mert nincs kész a házim. Gondoltam rá hogy felhívom vmelyik osztálytársam de nincs meg a számuk így honnan a francból tudjam mi a házi

Szerintetek?


2013. máj. 22. 18:51
 1/5 anonim válasza:
facebook?:oo
2013. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
facebook iwiw kérd el a tel.számuk email
2013. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké kössz


de miért utál a tanárom ennyire? nincs rá oka szerintem

2013. máj. 22. 19:01
 4/5 anonim válasza:
Nézd, azt beláthatod, hogy ezért mást nem okolhatsz, csak magadat. A te érdeked, nem az a többieké, hogy kész legyen a házid. Az internet világában élünk, mindenki nyomkodja a telefonját, keresd meg őket közösségi oldalakon és vedd fel velük ilyenkor a kapcsolatot, biztos válaszolni fognak. Ne várd meg, amíg maguktól a kezecskédbe rakják a házit, ez a te dolgod lenne.
2013. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tanárod nem utál. Egyszerűen megköveteli a hf-t.

Tudtad előre, hogy el kell menned ügyet intézni. Az elmulasztott óra *előtt* kellett volna vkivel megbeszélned, hogy küldje el neked sms-ben a hf-t.

2013. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!