Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kamasz fiúk, mi lenne emiatt...

Kamasz fiúk, mi lenne emiatt a véleményetek rólam, ha az osztálytársatok lennék?

Figyelt kérdés
Amiatt, hogy az iskolában tornaórán én nem veszek részt a labdajátékokban, ha a tanár óra végén játszani enged mondjuk, hanem helyette inkább futok, amíg a többiek játszanak. Mit gondolnátok emiatt rólam?
2013. okt. 13. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
mit számít mások véleménye. ha futni szeretsz, fuss
2013. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ. Normál esetben azt mondanám, hogy az égvilágon semmi, talán furcsának tartanám, de szíved joga.

Viszont ami azt illeti, én lány vagyok, és nálunk van is egy csaj, aki röpi helyett mindig erősít. Ez nem lenne probléma, ha nem szólogatna be közben folyamatosan nekünk, hogy hogy tudjuk ezt élvezni, nem is szórakoztató, tiszta fölösleges, ő bezzeg erősít, és sokkal jobb neki. Nem érdekli, hogy senki sem kér a véleményéből.

Óriási pofája van.

Na, ha olyan vagy mint ő, az zavaró, de ha tényleg nem teszel megjegyzéseket a többiekre, csak mást csinálsz, szerintem legfeljebb páran megkérdezik tőled, és ennyi. :)

2013. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!