Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket tegeznek vagy magáznak...

Titeket tegeznek vagy magáznak a tanárok? Milyen köszönési formát használnak? Milyen iskolatípusba jársz?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
egyetemre, és magáznak bennünket a tanárok. az elején még nagyon nehéz volt megszokni.
2013. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én általánosba járok, és a legtöbb tanár tegez, de van egy aki magáz mindenkit. Jó reggelt-tel vagy jó napot-tal köszönnek.
2013. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 beata456 válasza:
Középsulis vagyok, sok olyan tanárom akad aki magáz és csak néhaány aki tegez, mi pedig mindenkit magázunk, csak egymást tegezzük.
2013. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gimis vagyok, általában minden tanár tegez minket, matektanáromat kivéve. Ő bejön órára egy toll nélkül, elkezdi ledarálni az anyagot, közben egyenként senkit nem szólít meg, midig "maguk" vagyunk, vagy pl. "tanultak egyáltalán általánosban gyököt vonni??" - aztán további szép napot, és kimegy. Általánosban az osztályfőnök férje is sokat volt velünk (osztálykirándulások, stb.), őt tegeztük, ő is minket. Bár nekem ez is nagyon furcsa volt, mert ugye az ofit magáztuk:D
2013. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szakközépben minden tanárt magáztunk, kivéve az ofőt bankett után, volt olyan tanár aki tegezett és volt aki magázott minket. Főiskolán is változó, van aki tegez van aki magáz, de aki tegez az általában kéri is, hogy visszategezzük és ezt le is tisztázzuk az első órán.
2013. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!