Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bekönnyezett a szemem egy...

Bekönnyezett a szemem egy zongora előadáson amikor az osztályommal voltam, nem értem miért kell most ezt folyton felemlíteni? 14/f

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt újsággyűjtésen mi voltunk az-az osztály aki a legtöbb papírt gyűjtötte. A tanárunk elvitt minket egy zongora előadásra a nyert összegből.

Mindenki halálosan unatkozott, én is azt hittem, hogy az lesz. De mikor elkezdtek rajta játszani, olyan volt, mintha minden érzésemet lejátszották volna, és bekönnyezett tőle a szemem, pedig nem vagyok az-az érzelmes típus...

Véget ért az előadás, felkapcsolták a villanyokat, és mindenki látta, hogy könnyeket hullajtottam...Most ezen lovagol egy hete a fél osztály, hogy most én, egy kicsit meghatódtam az előadásnál. Nem értem, miért kell ezen ennyit lovagolni?



2013. okt. 19. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én se, de szerintem az jó dolog, hogy vannak érzéseid, jobb, mintha egy érzéketlen bunkó lennél.
2013. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 wiggle válasza:
100%

mert az érzelmek kimutatását az emberek nagy része gyengeségnek tekinti. szerintem nem az.

az viszont, hogy egy szép előadás képes volt érzelmileg hatni rád nagyon jó dolog.

ne szégyelld magad.

2013. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én nem szégyellem magam emiatt, sőt mi több, kellemes érzés volt a sok feszültséget kiadni magamból.
2013. okt. 19. 10:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük,nem éri meg!

Nem szégyen,én nagyra értékelem amikor az emberek ki merik mutatni az érzelmeik! :)

2013. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, nekem nem állt szándékomban, csak nem tudtam visszatartani.
2013. okt. 19. 12:14
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
És most komolyan ,mindenféle bántás nélkül, ezt miért kell kiírni kérdésnek? Milyen választ vársz rá, amitől jobban fogod magad érezni? Ha lebunkózzuk a többieket, akkor jobb lesz? Magadtól nem vagy benne biztos, hogy nem voltál gáz? vagy most mi a lényeg?
2013. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mert a "férfiak" körében az a "menő", ha valaki egy érzéketlen tuskó tud csak lenni.

Szаrni rá, hogy a többiek mit mondanak, végre van valaki, aki nem áll be a sok érzelmileg nulla sorába.

2013. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Drága #6-s:

A kérdés az, hogy min kell ezen ennyit lovagolni, hogy mi ebben olyan érdekes, hogy valaki, az-az szerény személyem, meghatódott egy zongora előadás láttán, és miért kell úgy csinálni, mintha nem láttak volna még embert sírni!

Tudod, nem csak olvasni kéne, hanem értelmezni is a szöveget.

2013. okt. 19. 13:28
 9/14 anonim ***** válasza:

És, szerinted mi ismerjük az osztálytársaidat? Vagy szerinted mi röhögtünk ki? Megerősítést vársz, hogy még rajtad kívül 5ember leírja, hogy azért mert büdös bunkók a többiek? Az már régen rossz, ha ehhez más segítségét kéred :)


Iskolában nálunk is én voltam az, aki nem siklott fel egy Chopin Nocturne felett, ha meghallottam valahol, az utcazenészeknél néha félórákra-órákra leragadtam, és a telefonomon is tele volt Liszt művekkel, Vivaldi concertokkal. Engem is sokan nem értettek, meg fikázták hogy ez nem jó, szóval a helyzetet átérzem, de attól még érthetetlen, hogy miért kell erről kérdést kiírni. Jobban érzed magad, ha néhány idegen lebunkózza az osztálytársaidat?

2013. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9-s:

Ha elolvastad volna az előző kommentemet, rájöhettél volna, hogy mit is akartam volna kérdezni. Nem kérem senkitől, hogy most bunkózza le az osztályomat. :-) De azt ajánlom neked, mint az előzőnek, ne csak olvasd el a szöveget, hanem értelmezd is...

2013. okt. 19. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!