Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy fiú az osztálytársaim...

Van egy fiú az osztálytársaim között aki nagyon tetszik, de nem akar osztálytárssal kavarni. Hogyan bizonyithatnám be hogy ez az ok nem fontos?

Figyelt kérdés
szerintem azért nem akar összejönni senkivel, mert nem akarja nézni 4 éven át ha szakitanak..
2013. okt. 26. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem tudod, akkor fogadd el, hogy neki ez az ok igenis fontos.
2013. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez annyira ostoba érv... és csak azt mutatja, hogy nem szerelmes. Aki szerelmes az nem fog ilyet mondani. (Csak ha buta.) Mert ellenérv: akkor inkább 4 évig csak epekedik iránta, akibe szerelmes? Inkább végignézi azt, ahogy mással össze fog jönni?

Én is voltam szerelmes osztálytársba. Szakítottunk is. Na és? A további 3 évben semmi extra nem volt.

2013. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 remenyo válasza:
Az osztálybankavarás(nemtom hogy kell helyesen írni) fordítva ciki amikor a fiú a szerelmes, és ha a lány nem akkor gáz fordítva nem egy halálos dolog. tudja hogy szerelmes vagy belé?
2013. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azthiszem igen.. valaki elkotyogta magát..
2013. nov. 5. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!