Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos az elején,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos az elején, hogy a tudtára adjam, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Tehát onnantól kezdve, hogy megszólítom valahol a lányt, amíg el nem jön az első csók ideje, addig ne nagyon bókolgassak neki, hanem egy szimpla baráti ismerkedésnek tekintsem a dolgot? Persze azt leszámítva, hogy a randin nyilván megemlítem, hogy jól nézel ki, vagy jól áll ez a ruha, ha már egyszer nekem öltözött ki, de amúgy inkább a belső értékeit bókoljam?


Ja meg még az is érdekelne, hogy egyáltalán alapból ahhoz, hogy randira jöjjön a lány, jobb, ha nem mondom ki, hogy tetszik addig, amíg a randin ki nem derülnek a dolgok?


2013. okt. 16. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:

És még valami.


Ebből a szempontból vagy másból van különbség, hogy hogy közeledjek egy 20 vagy egy 30 éves nőhöz?

2013. okt. 16. 13:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos, h érzékeltesd a lánnyal, h tetszik neked. Az én barátom kb sohasem mondja, jól esne, ha néha bókolna.

Az elején is lehet bókolni, egy kicsit mindenképp, de ne ess túlzásokba. :)

2013. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden lány és nő igényli a bókot. Ha mégsem, akkor nem a bókkal van a baj.
2013. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első randin már bókolhatsz neki az első csók előtt is, hiszen ez is egy picit "ráhangol" titeket. Ne fogd vissza magadat. Amit érzel és gondolsz mondjad, persze nem tömjénezésre gondolok. Dicsérd, azt szeretik a lányok.

Egyébként pedig ne próbáld ennyire megtervezni, hogy mikor mit teszel/tehetsz és mit nem, mert akkor nem biztos - sőt - hogy úgy alakulnak a dolgok és az már alapból összezavar.

Legyél laza és tedd azt, amit érzel és gondolsz. A lány olyannak és úgy ismerjen meg, amilyen vagy. Ha dicséred olyannak, ha lassabban haladsz - mert neked úgy jó - akkor olyannak.

Egyébként a lány abból, hogy randira hívod, egyértelmű lesz a számára, hogy tetszik neked, ezt külön nem kell kideríteni!

2013. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen van különbség a 20-as és a 30-as lányok randija között!

20-as: "kezdő" több kör futás

30-as: magabiztosabb, tapasztaltabb, nem biztos, hogy bedől minden "dumának"

2013. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!