Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kedveltessem meg magam...

Hogyan kedveltessem meg magam a fiúkkal?

Figyelt kérdés
6.-os vagyok, régebben volt egy nagyon jó barátnőm, de összevesztünk és azóta nem barátkozunk. Ő fiús lány, a fiúkkal barátkozik, elöttük rossz színben tüntet fel. Nem azt mondom, hogy hülyeségeket talál ki rólam, mint például éjszakánként bepisilek, vagy valami, csak olyanokat hangoztat, hogy mekkora egy r....c vagyok és hogy nem éri meg velem barátkozni és hogy kerüljenek el. Valami ötlet? :/

#fiú #barátnő #összeveszés #rossz színben tüntet fel
2013. okt. 30. 14:36
 1/5 anonim válasza:
100%

Én a helyedben a forrásnál kezdeném a dolgot...

Min vesztetek össze? Helyre lehet e hozni? Ki hibázott? Meg tudsz e neki bocsátani?


Fiúkkal kapcsolatban beszélgess sokat kommunikálj s sugározd magadból az ellentétét annak aminek be akarnak állítani, egy idő után vissza üthet magára a terjesztőre is.

2013. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem összevesztünk, csak kihűlt a barátság. Nem volt semmiféle veszekedés. Na, úgy indult, hogy nagyon jó barátnők voltunk, bejött a képbe 2 másik lány, akik elválaszthatatlan barátnők voltak. A két lány közül az egyik elkezdett velem barátkozni, és a barátnőm megsértődött, elkezdett irigykedni. Bosszúból, pedig a 2 lány közül ő a másikkal kezdett barátkozni.


Én próbálom azt sugározni, hogy én egy rendes lány vagyok, de ennek a kedves osztálytársamnak köszönhetően, nem sok esélyt látok arra, hogy valaha is szimpatizálnak velem. Van az ő társaságában 3 fiú akik tetszenek, menők, stb., de nem tudom ez fordítva mennyire igaz. Nem küldenek felém jelet. Vagy azért, mert nem kölcsönös a vonzalom, amit megértek, hiszen nem tetszhetek mindenkinek, vagy annyira be vannak tojva a válaszomtól, vagy az elutasítástól, hogy nem mernek lépni. Igazából nem tudom. Én próbálok megragadni jópár alkalmat, hogy közelebb kerüljünk, de a volt barátnőm mindig bezavar. Amikor látja, hogy beszélgetek egy fiúval az ő társaságából, mindig odaül és ellehetetleníti a helyzetet.

2013. okt. 30. 15:06
 3/5 anonim válasza:

Először is: NE IZGULJ EZEN! Nem fogsz így élni egész életedben. Közölheted a fiùkkal(ha bátrabb vagy) hogy meg akarod ismerni őket.


VAGY!! Kérdezd meg a volt bnődet, hogy mért van ellenére annak, hogy barátkozz velük..

2013. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amikor beszélsz egy fiúval és odajön ,mondd azt ,hogy: ahh, nekd miért kell mindig idejönnöd? Tán féltékeny vagy? Teccik neked XY?
2013. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát. Asszem tudom miért csinája ezt. Féltékeny. Mert hozzá egy fiú sem megy oda beszélgetni, meg ilyenek. És lehet, hogy utálja, amikor nekem sikerül valami, neki meg nem.
2013. nov. 4. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!