Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok ti miért barátkoztok...

Lányok ti miért barátkoztok meleg fiúkkal szívesebben?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 20:51
 1/7 Yue-chan válasza:
100%
Nem barátkozunk meleg fiúkkal szívesebben, de esetleg azért mert hasonló az érdeklődési körünk...
2013. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En meg nem ismertem meg egyet se,de szerintem

Gondolom azert,mert talan kicsit kedvesebbek,nem szegyellnek sirni vagy valami hasonlo :)

2013. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokáig egy meleg fiú volt a legjobb barátom, ő nagyon pörgős, intelligens, vicces ember, mindenről tudtam vele beszélgetni, ami érdekelt (és nem a divatról vagy ilyesmi, mert bár őt érdekelte, engem nem foglalkoztatott).


Ha az a kérdés, hogy miért barátkoznék szívesebben egy meleg fiúval, mint egy heteroval, hát talán azért, mert ő biztosan nem akarna többet sem akkor, sem idővel. Bár a szívesen nem is a legjobb kifejezés, inkább nyugodtabban, talán...

2013. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azért barátkoznék inkább meleg fiúval, mert ő biztos nem akarna tőlem többet, és lehetne belőle barátság.
2013. okt. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Én ismertem egyet még régebben, a hideg kirázott a közelében, (nem pozitív értelemben) én inkább kerülöm a társaságukat .
2013. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
vannak olyan nők, akik nem bírják annyira hogy állandóan versengeni kell a másik nővel, ki a jobb, ki a szebb, okosabb, és így jönnek képbe a melegek, mivel ők azért mégsem nők, fárasztó az állandó versengés, ilyen egyszerű a megoldás
2013. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
valoszinu mert azok lelkileg nok...
2014. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!