Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehetek vele kedvesebb,...

Hogyan lehetek vele kedvesebb, és illik ilyet? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon rendes,megértő tanárom(matek-fizika szakos,de nekem már csak matekot tanít).Vele szeretnék a mindennapokban így az utolsó évben(remélhetőleg) kedvesebb lenni,jobb perceket szerezni neki,mert nagyon megérdemli.Ő az az ember,aki nem csak szakmailag teljesít jól,hanem ott van emberileg is a suliban,és segít a diákoknak,akik hozzáfordulnak.Beszélgettem vele párszor fészbukon is,órán csak tanár-diák kapcsolatban vagyunk,illetve ott így is bánunk egymással,de szünetekben rengeteget beszélgettem vele,és szeretnék is még év végéig.Remélem,hogy sikerül a matek érettségim is majd(nagyon izgulok,jelenleg még 3-as a szintem).De nem ezért szeretnék vele kedves lenni,csak egyszerűen tudom,hogy megérdemli,mert jó ember.Egyébként nő.Elég sokat tud rólam,a problémáimról,és nem mindig csak lelombozni akarom a kedvét..hanem szeretném viszonyozni azt,amit tett és tesz értem.Nem nyalni akarok neki!Csupán csak érezze,hogy valaki tényleg igazán szereti még a munkahelyén is.Sosem tudtam rá sokáig haragudni,amiért kivételezett az egyik lánnyal.(a csaj jó matekos).

Év végén is akarok adni neki valamit..tárgyat,emléket.

Év közben pedig a szeretetemet szeretném neki kifejezni.

De mivel lehet ezt?Egy kedves mosoly nem biztos,hogy elég,ugyanis ő egy hihetetlenül hangulatember.(persze ez nem rossz tulajdonsága,csak addig volt rossz ez tőle,ameddig bántott a hangulatingadozásai miatt teljesen oktalanul).

Ja és,még valami.Ő az egyik példaképem.Van egy olyan ötletem,amiért lehet,hogy sokan lehurrogtok majd,de szeretném a nevét,vagy valami rá utaló dolgot magamra tetováltatni(ettől persze nem vagyok leszbikus,tehát nem vonzódom hozzá!).Illik ilyet?Vagy egyszerűen elég,ha csak a szívemben emlékezek rá?

És az év végi ajándékom neki?Az mi lesz?(ha átmegyek az érettségin-csak akkor merek majd ünnepelni,meg örülni!)


17/L-45/N


2013. nov. 3. 23:34
 1/4 A kérdező kommentje:
*viszonozni
2013. nov. 3. 23:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért a tetoválás szerintem túlzás. Év közben lehet neki kedveskedni, megkínálni óra előtt, után valami édességgel pl., vagy ha beszélgetsz vele, akkor megkérdezni, hogy hogy van kicsit érdeklődni felőle, persze csak finoman, nem kell erőltetni. Anno én a kémia tanárnőmnek vettem végzős évemben egy ezüst karkötőt, hát szegény el is sírta magát örömében ott helyben. Én azt tanácsolom neked, hogy te is vehetsz neki valami hasonló dolgot és ezt a szöveget le is írhatod neki és egy borítékban az ajándék mellé odaadhatod neki, mert ez őszintén leírja azt, hogy mit is gondolsz róla és biztos nagy becsben tartaná.
2013. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,ment a pozitív értékelés!:)

Többiek válaszát még várom!

2013. nov. 4. 20:16
 4/4 A kérdező kommentje:
(egyébként nem csak az ő nevét szánnám majd a karomra,hanem a többi példaképemét is..)
2013. nov. 4. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!