Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan álljak bosszút? 13/l

Hogyan álljak bosszút? 13/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem nagyon tetszett, és szerintem én is tetszettem neki.. sokat sírtam miatta ,hogy: úgysem szeret viszont, miért szeretne egy olyan lányt mint én? de azért reménykedtem benne hogy tetszem neki. többször rám is mosolygott ,jeleket küldött satöbbi. aztán elkezdték beszélni ,hogy ennek a fiúnak tetszik az egyik lány osztálytársam. szerintem ez igaz, nagyon sokat nevetnek együtt,meg sokat beszélgetnek. azóta úgy érzem ,hogy bosszút kell állnom azért mert elhitette velem ,hogy szeret... Hogy csináljam?

2013. nov. 9. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jel, hogy rád mosolygott. Neked kellett volna okosabbnak lenni, hogy fogod magad és odamész hozzá. Ha tetszettél volna neki akkor ő is oda mehetett volna hozzád beszélgetni. Ez általában így szokás.

Miért állnál bosszút? A szemedbe mondták, hogy neki az a másik lány tetszik? Nem. Akkor meg ha télleg annyira szereted, vedd a kezedbe az irányítást és harcolj érte!

2013. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz kevesebb szappanoperát...
2013. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2013. nov. 9. 14:16
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, mert én szeretem a szappanoperákat :D xDDD
2013. nov. 9. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
jaaj.. amit tenni akarsz, azt nem bosszúállásnak nevezik, hanem az*rkeverésnek. Akkor lehetne bosszúnak nevezni, ha a fiú valamit direkt tett volna ellened. De ilyen nem történt, egyszerűen csak más tetszik neki. Az, hogy valaki rád mosolyog és nem bunkó veled nem jelenti azt, hogy van köztetek valami. Ha jártatok volna és úgy kezdett volna nyomulni a másik lányra, akkor megérteném a felháborodásodat, de ez így eléggé nevetséges. Ha tényleg csinálsz valamit, azzal csak magadat égeted be.
2013. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem ő hitette el veled hogy szeret hanem te önmagadal.:)
2013. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. további válaszokat nem várok, sikeresen lebeszéltetek, köszönöm. szerencse hogy ide kiírtam ezt a kérdést és elmondtátok a véleményeteket, így most nem égetem be magamat, úgy döntöttem lesz*rom a fiút. :)
2013. nov. 9. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!