Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan alljak bosszut rajta?

Hogyan alljak bosszut rajta?

Figyelt kérdés
Van egy baratno(aki mar tulajdonkeppen nem is baratnom ..sot ellenseem) aki megkeseritette ugymondd az egesz"eletemet"...osszevesztunk egy kis hujeseg miatt es mindenkinek ossze-vissza hazudozott rolam igy szep lassan mindenki megutalt...ez mar lassan egy eve tortent es meg mindig leneznek(fogalmam sincs hogy miket mondhatott)es vissza szeretnem ezt adni neki valahoy de ne legyen tul feltuno..segitsetek legyszi

2013. szept. 20. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyen feltünő? -.-"
2013. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet h a nem létező helyesírásod miatt van az egész?


Inkább kerüld el a volt barátnődet és hagyjátok egymást békén.

2013. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lopd el az ékezetes billentyűket a számítógépéről.
2013. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó LoL.
2013. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben valahonna kerítenék egy jó számítógép h@ckert, és megkérném hogy vírusozza agyon a számítógépüket e-mail cím alapján :))) .

Emlékszem én így akartam bosszút állni egy kedves srácon, de nálam nem vállalta el senki :(

Vagy ha ez nem tetszik a kajájukat "megbütykölheted" egy kicsikét :D (mondjuk túlsózód vagy chili vagy valami) de ez csak abban az esetben ha hozzá tudsz férni.

Más nem jut eszembe.

2013. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!