Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálykarácsonyi húzás, mi...

Osztálykarácsonyi húzás, mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég húztunk az osztályban, hogy ki kinek mit vegyen stb. Én egy olyan embert húztam, akivel nem vagyok nap mint nap, és nem ismerem annyira, hogy tudjam, hogy mit vegyek neki. Szóval ő 15/F és focis ( Vasasba jár ), illetve van egy ún. "bandája" az osztályban - 4-en vannak, ha lehet mondani, őt ott a fővezér. :D Nagyon jó tanuló, viszonylag jó anyagi helyzetben van a családja, illetve órák közbe néha beszólogat, tehát okosakat mondd, de szerintem másokkal kéne haverkodnia. . na mindegy, nem ide tartozik.:D

Szóval neki kéne valami ajándékot karácsonyra. Ti mit javasoltok?



2013. nov. 12. 15:12
 1/5 anonim válasza:

Én is annó egy focis fiút húztam , és ajándékot csináltam neki xdddd De az nagyon régen volt.:) Én vaami focival kapcsolatos dolgot vennék neki (pl bögrét ,kulcstartót)

Dee mondogatod ezt a bandát , ezek szerint sokat bulizik xdd Hányadikos vagy? 9.? Na itt van egy oldal ahol csak fiúknak van ajándék. Itt lehet rendelni is :DD [link]

2013. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csoki, illatos gyertya, olyan határidőnapló- írhatsz elejére idézetet-; toll, póló, jópofa kis figurák rajzolva, szépen bekeretezve, plüssmackó, kulcstartó
2013. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy csomó jópofa focis bögre :)
2013. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ő nem ilyen kis bögrés füzetes. Egyéb ötletek.? Azert koszi :D
2013. nov. 13. 06:25
 5/5 anonim ***** válasza:
15 éves gyereknek plüssmackó? :D nemár... figyi, én is húztam már srácot, és végigjártam egy csomó boltot mindig, de a legjobb, amit ilyenkor pasinak lehet adni az az illatszercsomag. Biztos te is láttál már.. dm-ben meg rossmanban lehet kapni, szép díszdobozban van, van benne tusfürdő v. sampon, dezodor meg mondjuk parfüm, és csak szépen be kell xsomagolni. Gyárt ilyet az Adidas, az Oldspice, meg mindenféle ilyen sportmárka. Vegyél mellè egy tábla csokit, ès gond letudva. Én fiúknak mindig ilyet vettem, és százszor jobban örültek neki, mint egy bögrének bene egy plüssvacakkal. :)
2013. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!