Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kérjek bocsánatot?

Hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok. Ma a tanárom az egyik szünetben megkért, hogy humán szakkörre jöjjek, de ezt én félreértettem, és azt hittem,hogy ő hitte azt, hogy én humán szakkörös vagyok. Nem mentem a szakkörre, ehelyett a barátnőmmel hülyéskedtem az udvaron, később kiderült, hogy a humán szakkörösök pont ránk láttak. Jöttek, és mondták, hogy a tanárnő várt a szakkörön, én meg abszolút nem tudtam miért, futottam fel az osztályterembe, és elnézést kértem a tanárnőtől, megmagyaráztam a helyzetet, de ő nagyon mérgesnek tűnt; valószínüleg eljátszottam a bizalmát, mert nem egyszer volt ilyen. Kiderült, hogy egy szerepléshez szeretett volna adni egy hosszú verset, én pedig imádom a verseket. 2 év után mióta felsős vagyok, először adott volna nekem verset, végre észrevette készségeimet, de én ezt nagy ívből leszartam az ő szemszögéből. Azt mondta, teljesen komoran, hogy de még meggondolja ezek után, hogy odaadja e, és hogy csak egy 10 percre kellett volna bejönnöm. Jóságos tanárnő, ritkán látni ilyennek. Holnap az órája után beszélni szeretnék vele, hogy kifejezzem, hogy mennyire sajnálom, és hogy felelőtlen voltam, nem tudom hogyan. Valaki, ötlet? Utána nagyon bűntudatom volt, egészen mostanáig csak sírtam, és ha belegondolok, el kap megint a sírás, mivel eléggé lelkiismeretes vagyok. Nem tudom, hogy megkapom e egyáltalán még e a szerepet, amit annyira szeretnék, és kétségbe vagyok esve. Ti a helyembe mit tennétek?

2013. nov. 12. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen a hozzáállásoddal van a baja,talán ha látja rajtad,hogy igyekezel,és nem veszed fél vállról idővel megenyhül,és biztos megkapod ezt a szerepet tőle,de ehhez nem elég bocsánatot kérni.Tenned is kell,ami az igyekezet.
2013. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül megbocsájtott, megkaptam a szerepet, de azért köszi! :D
2013. nov. 13. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egypár afférom egy kedves tanárommal..és még lesz is,de remélem a sikerhez vezetnek az ellentétek,főleg év végén érettséginél.A matektanárom is mindig megbocsájtott,aztán egyszer ezt küldte nekem(elsírtam magam):

http://www.youtube.com/watch?v=fJeC4O7ndLg

2013. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!