Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hagyjam, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hagyjam, majd megbékél? Vagy kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal a hétvégén volt egy csúnya összeveszésünk, másfél napig nem is szóltunk egymáshoz, nem kerestük a másikat, hogy kicsit lenyugodjunk, utána megbeszéltük és kibékültünk. Bocsánatot kért, mert ő volt a "hibás". De ma megint összevesztünk és már nem tudom mi van.


A helyzet az, hogy én már nagyon régóta szeretnék egy kutyát, egy adott párosításból, törzskönyvvel. És két hónap múlva születnének innen kiskutyák. Tudom, biztos piti kis dolognak tűnik ez, mert mindenkinek mást jelent egy kutya, de sokszor bizony hosszú éveket kell várni egy adott kiskutyára, akivel komoly céljaim lennének. Na és én pedig ezt megemlítettem a páromnak, hogy hamarosan úgyis összeköltözünk, s itt a pillanat, amire éveket vártam, és hogy segítene-e engem, illetve támogatna-e. Erre mérges lett és rámripakodott, hogy majd akkor lesz kutya ha lesz saját házunk meg neki saját kocsija. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy ez nem olyan dolog, hogy bármikor bemegyek a boltba és megveszem a kutyát, nem úgy megy mint a kocsiknál, de nem értette meg. Meg különben is, mire eljutnánk oda, hogy saját ház és kocsi, az legalább 3-4-5 év, addigra már gondolom kisbabát is szeretnénk, akkor az még legalább +3 év, tehát neki lehet előbb kocsija, de én várjak még majd 10 évet egy élőlényre?


Na végülis nem lényeg már, sajnos ezt el kell fogadnom, hogy még várnom kell a kutyával. Nem is ez a fontos most, hanem hogy a barátom nagyon pipa lett és mérgében azt mondta, hogy inkább szakít velem. Nem is keresett egész nap, én próbáltam írni neki és békülni, de távolságtartó volt, alig írt, elköszönéskor sem írta, hogy "jóéjt, szeretlek, csók stb" amiket szokott, csak egy sziát.


Nem tudom mit csináljak, nem akarok haragban lenni. Szerintetek kérjek én bocsánatot vagy várjak, amíg lenyugszik és majd megbékél? Lehet azért csinálja, mert a férfi büszkeségét sérti, ha megint neki kellene bocsánatot kérnie.



2013. szept. 24. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot. Gyakorold ezt az erényt.
2013. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért az ő álmai vannak előbb mint a tiéd? (Ezt nem értem..)

Ettől függetlenül szerintem kezdeményezd te a békülést, de ha egy apró kutya miatt ilyen hatalmas sértődései vannak akkor más problémát hogy fogtok később megoldani? Próbáljatok kompromisszumot kötni, hiszen neki óriási álmai vannak amihez sok pénz kell, és hogy ezt összegyűjtsétek ahhoz meg idő. Egy kutyához sem pénz sem idő nem szükséges, csupán csak szeretet. Szóval nem értem az összefüggést az autó meg a kutyus között...

2013. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hogyan kezdjem a békülést?
2013. szept. 24. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!