Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha visszamegyek a múltba és...

35 kérdése:

Ha visszamegyek a múltba és megölöm az apámat akkor én is meghalok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
na ezért nem tudsz visszamenni...
2011. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

elméletben:


apád összejött anyáddal, összehoztak téged, megszülettél, és most irogatsz a gép elől.


ha vissza tudnál menni a múltba, megölni az apádat, akkor apád, mivel meghalt, nem tudna összejönni anyáddal, nem tudnának összehozni téged, nem születnél meg, és nem tudnál visszamenni az időben.


tehát, ez egy paradoxon.

2011. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erről is annyi mindent írtak már itt...és az egész zagyvaságból én 3 tényt vettem ki:


1.Alapból nemlehet utazni a múltba,csak a jövőbe


2.Ha sikerül visszautaznod a múltba,ott csak megfigyelő lehetsz,semmit nemtudnál változtatni az eseményeken bármennyire is szeretnél.


3.Visszautazol a múltba,és meg is ölöd az apád akkor egy alternatív univerzum jön létre.Azt mondják rengeteg ilyen alternatív univerzum van.

2011. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sajtoskifli ***** válasza:
100%
4. Visszautazik a múltba, megpróbálja megölni az apját, de helyette valami mást okoz, ami már eleve megtörtént. Pl. kilövi az autó kerekét, emiatt nem tudnak elmenni a közeli boltban, és 9 hónappal rá megszületik.
2011. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak igaza van,ezt kihagytam :D utolsó előtti voltam :D
2011. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg milyen a terido szerkezete.... :-D


Az is lehet, hogy amikor megolod apadat, akkor egy uj, alternativ szal indul el, amiben te nem szuletsz meg. De ettol a masik szalban megszulettel, es ott vagy, es nem lesz semmi bajod. De ezt csak akkor tudjuk meg, ha mar idoutaztunk.

2011. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!