Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha lehülyézek egy...

HALÓemberke kérdése:

Mit tegyek ha lehülyézek egy tanárt és azt mondja mindent meg tesz hogy kirúgasson az iskolából?

Figyelt kérdés
Természetesen korán reggel történt az eset és kihúzta belőlem hogy csak a tanár a hülye ha én nem.

2013. nov. 13. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk menj oda hozzá, és kérj bocsánatot. Mondd meg neki, hogy még nem voltál teljesen ébren, azért csúszott ki a szádon. Egyébként valószínű, hogy ő is csak dühében vagdalózik, ennél azért jóval több kell, hogy ki tudjon rakatni a suliból, pláne ha még iskolakötelezett korban vagy.
2013. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na azért ez nem úgy megy hogy 'ezt a gyereket utálom, kirúgatom' és akkor már ki is vagy rúgva. Max. feleltet vagy rossz jegyet ad.
2013. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csinálnak ilyenért fegyelmit.Mindenesetre ezért nem hülyézünk le egyetlen tanárt sem.Nem elég,ha a háta mögött mondhatod????
2013. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk facebookon egy csoportban (ahol csak az osztálytársaink voltak) egy fiú osztálytársam leku*vázta az egyik tanárt, ami kiderült xDDDD érdekes, hogy tudhatta meg a tanár :D

Azt tudom, hogy a fiút utána behívta beszélgetésre a tanár, de nem tudom mi lett belőle, szerintem bocsánatot kért tőle és kész :d

2013. nov. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
19 évesen már nem vagyok iskola kötleles.
2013. nov. 14. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:
19 évesen lehetne benne kötelezettségtudat meg tisztelet, és korlátozhatnád magad, máshogy is elmondhatod a tanárnak ha valami nem tetszik
2013. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hehe,ismerős a helyzet:) Vegyél neki virágot és vágd derékra!
2013. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

19 évesen hányadik évfolyam? Mert egy értelmes diák nem hülyézi a tanárt. Ha a tanár szakmailag megkérdőjelezhető, arra is megvannak a módok.

Kérj elnézést, és szedd össze magad.

Attól, hogy nem vagy tanköteles, lehetne annyi eszed, hogy legalább egy ki Qurt szakmád legyen, és érettségid, mert így -ha nem is most- később könnyeben tudsz érvényesülni, és fizetőbb, vagy biztosabb állást kapni.

2013. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!